Advertentie
Daniel Štefulj speelt voor Győri ETO. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Kroatië, Leeftijd: 26, Lengte: 185 cm, Marktwaarde: € 900K. 2026-2027: 18 wedstrijden, 1 doelpunt, 7 assists. Laatste geregistreerde optreden: Győri ETO - Vasas (31 oktober 2026).
Bijgewerkt:

Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 1 mln. (27 dec 2020)
Győri ETO: 12 wedstrijden, 1 doelpunt, 6 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Győri ETO voor het seizoen 2026/27 speelde Daniel Štefulj 1044 minuten en stond de speler in 12 wedstrijden in de basis.
Győri ETO: 82 wedstrijden, 9 doelpunten, 20 assists
Slaven Belupo: 30 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Dinamo Zagreb: 22 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Rijeka: 42 wedstrijden, 0 doelpunten, 3 assists
Varteks Varazdin: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Rudar Velenje: 3 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Győri ETO, Live uitslagen voetbal
Daniel Štefulj is 26 jaar oud. Geboortedatum: 8 november 1999.
Positie: Verdediger.
Daniel Štefulj speelt bij Győri ETO.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Győri ETO | 26 jaar | € 900K | |
| Győri ETO | 26 jaar | € 700K | |
| Győri ETO | 25 jaar | € 650K | |
| Győri ETO | 25 jaar | € 550K | |
| Győri ETO | 25 jaar | € 550K | |
| Slaven Belupo | 24 jaar | € 600K | |
| Slaven Belupo | 24 jaar | € 600K | |
| Publikum Celje | 23 jaar | € 400K | |
| Dinamo Zagreb | 23 jaar | € 500K | |
| Dinamo Zagreb | 22 jaar | € 500K | |
| Dinamo Zagreb | 22 jaar | € 800K | |
| Dinamo Zagreb | 22 jaar | € 1 mln. | |
| Rijeka | 21 jaar | € 1 mln. | |
| Rijeka | 21 jaar | € 1 mln. | |
| Rijeka | 20 jaar | € 300K | |
| Varazdin | 20 jaar | € 300K | |
| Varazdin | 19 jaar | € 250K | |
| Posavje Krško | 19 jaar | € 200K | |
| Posavje Krško | 19 jaar | € 200K | |
| Posavje Krško | 18 jaar | € 50K |
Daniel Štefulj is 185 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Kroatië.
Marktwaarde: € 900K.
Daniel Štefulj in 2026-2027: 18 wedstrijden, 1 doelpunt en 7 assists in alle competities.
Daniel Štefulj in 2026-2027: 18 wedstrijden, 1 doelpunt en 7 assists in alle competities. Speelminuten: 1.504. Gemiddelde beoordeling: 7,2.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Hongaarse NB I | Győri ETO | 12 | 1.044 | 1 | 6 | 7,4 |
| Conference League | Győri ETO | 4 | 280 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Champions League | Győri ETO | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Hongaarse NB I | Győri ETO | 31 | 2.669 | 3 | 8 | 7,0 |
| Conference League | Győri ETO | 5 | 450 | 1 | 1 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Hongaarse NB I | Győri ETO | 28 | 2.424 | 4 | 4 | 6,9 |
| 2023-2024 |
| Slaven Belupo |
| 30 |
| 2.455 |
| 1 |
| 1 |
| 6,2 |
| 2022-2023 | Sloveense PrvaLiga | Dinamo Zagreb | 5 | 319 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kroatische Eerste Liga | Dinamo Zagreb | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Kroatische Eerste Liga | Dinamo Zagreb | 10 | 488 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Dinamo Zagreb | 3 | 162 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2020-2021 | Champions League | Dinamo Zagreb | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kroatische Eerste Liga | Rijeka | 31 | 2.013 | 0 | 3 | 6,3 | |
| Europa League | Rijeka | 8 | 676 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kroatische beker | Rijeka | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Kroatische Eerste Liga | Rijeka | 2 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kroatische Eerste Liga | Varteks Varazdin | 4 | 191 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Sloveense PrvaLiga | Rudar Velenje | 3 | 149 | 0 | 0 | – |
|---|