Advertentie
Danilo Ortiz speelt voor Deportivo Pereira. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Paraguay, Leeftijd: 34, Lengte: 188 cm, Marktwaarde: € 100K. 2026: 16 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Deportivo Pereira - Deportes Tolima (3 november 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 800K (11 feb 2015)
Deportivo Pereira: 18 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Deportivo Pereira voor het seizoen 2026 speelde Danilo Ortiz 1386 minuten en stond de speler in 15 wedstrijden in de basis.
Deportivo Pereira: 18 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Cienciano: 19 wedstrijden, 3 doelpunten, 0 assists
Santiago Wanderers: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Concon National: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 1 assist
Club 12 de Octubre: 49 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Sol de America: 10 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Deportivo Pereira, Live uitslagen voetbal
Danilo Ortiz is 34 jaar oud. Geboortedatum: 28 juli 1992.
Positie: Verdediger.
Danilo Ortiz speelt bij Deportivo Pereira.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Deportivo Pereira | 33 jaar | € 100K | |
| Cienciano | 33 jaar | € 175K | |
| Cienciano | 32 jaar | € 200K | |
| Santiago Wanderers | 32 jaar | € 200K | |
| Santiago Wanderers | 31 jaar | € 200K | |
| Deportes La Serena | 31 jaar | € 300K | |
| Deportes La Serena | 30 jaar | € 125K | |
| Sol de America | 28 jaar | € 250K | |
| Sol de America | 28 jaar | € 300K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 27 jaar | € 400K | |
| Elche | 27 jaar | € 500K | |
| Elche | 27 jaar | € 600K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 26 jaar | € 600K | |
| Banfield | 25 jaar | € 500K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 25 jaar | € 450K | |
| Racing Club | 24 jaar | € 450K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 23 jaar | € 450K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 22 jaar | € 600K | |
| Palermo | 22 jaar | € 800K |
Danilo Ortiz is 188 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Paraguay.
Marktwaarde: € 100K.
Danilo Ortiz in 2026: 16 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities.
Danilo Ortiz in 2026: 16 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 1.276. Gemiddelde beoordeling: 6,5.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 16 | 1.276 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,8 |
| Peruaanse Liga 1 | Cienciano | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,8 | |
| 2025 | Peruaanse Liga 1 | Cienciano | 11 | 909 | 2 | 0 | 7,0 |
| Copa Sudamericana | Cienciano | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Peruaanse Liga 1 | Cienciano | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024 |
|---|
| Copa Chile |
| Santiago Wanderers |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Copa Chile | Concon National | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,8 |
| 2022-2023 | Paraguayaanse Primera División | Club 12 de Octubre | 15 | 1.167 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Club 12 de Octubre | 2 | 101 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Paraguayaanse Primera División | Club 12 de Octubre | 6 | 464 | 1 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2021-2022 | Paraguayaanse Primera División | Club 12 de Octubre | 24 | 1.946 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | Paraguayaanse Primera División | Sol de America | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Paraguayaanse Primera División | Club 12 de Octubre | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayaanse Primera División | Sol de America | 6 | 517 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Copa de la Superliga | Godoy Cruz | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|
| 2019 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 3 | 242 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2018-2019 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentijnse Primera División | Banfield | 9 | 802 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Banfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2017-2018 | Argentijnse Primera División | Banfield | 10 | 815 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Banfield | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Sudamericana | Banfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016-2017 | Argentijnse Primera División | Godoy Cruz | 10 | 810 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentijnse Primera División | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016 | Argentijnse Primera División | Godoy Cruz | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | Argentijnse Primera División | Godoy Cruz | 10 | 782 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015 | Argentijnse Primera División | Godoy Cruz | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|