
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 6 mln. (19 dec 2023)
Bijgewerkt:
Festy Ebosele speelt voor Erzurumspor. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Ierland, Leeftijd: 24, Lengte: 180 cm, Marktwaarde: € 1,5 mln.. Festy Ebosele in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Festy Ebosele speelde, was Erzurumspor - Samsunspor, met 8 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 20 september 2026.
Erzurumspor: 5 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Erzurumspor voor het seizoen 2026/27 speelde Festy Ebosele 76 minuten en stond de speler in 0 wedstrijden in de basis.
Erzurumspor: 5 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Başakşehir: 27 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Watford: 19 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Udinese: 51 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Derby County: 42 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Derby County U23: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 2 assists
Gerelateerde pagina's: Erzurumspor, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Erzurumspor | 24 jaar | € 1,5 mln. | |
| Başakşehir | 23 jaar | € 2,5 mln. | |
| Başakşehir | 23 jaar | € 3,5 mln. | |
| Başakşehir | 23 jaar | € 4,5 mln. | |
| Başakşehir | 23 jaar | € 4,5 mln. | |
| Başakşehir | 22 jaar | € 4,6 mln. | |
| Başakşehir | 22 jaar | € 5,5 mln. | |
| Watford | 22 jaar | € 6 mln. | |
| Udinese | 21 jaar | € 6 mln. | |
| Udinese | 21 jaar | € 6 mln. | |
| Udinese | 21 jaar | € 4,5 mln. | |
| Udinese | 20 jaar | € 3,5 mln. | |
| Udinese | 20 jaar | € 3,5 mln. | |
| Derby County | 19 jaar | € 3,5 mln. | |
| Derby County | 19 jaar | € 250K | |
| Derby County U23 | 18 jaar | € 100K |
Festy Ebosele is 24 jaar oud. Geboortedatum: 2 augustus 2002.
Positie: Verdediger.
Festy Ebosele speelt bij Erzurumspor.
Festy Ebosele is 180 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Ierland.
Marktwaarde: € 1,5 mln..
Festy Ebosele in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Festy Ebosele in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 76. Gemiddelde beoordeling: 6,4.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Erzurumspor | 5 | 76 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026 | WK-kwalificatie (UEFA) | IerlandNationale ploeg | 4 | 170 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Süper Lig | Başakşehir | 14 | 689 | 0 | 0 | 6,3 |
| Turkish Cup | Başakşehir | 3 | 150 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Europa Conference League | Başakşehir | 3 | 98 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Süper Lig | Başakşehir | 7 | 114 | 0 | 0 | 6,3 |
| Championship |
| Watford |
| 18 |
| 752 |
| 1 |
| 1 |
| 6,4 |
| English Football League Cup | Watford | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 |
| UEFA Nations League | IerlandNationale ploeg | 4 | 186 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | EK voetbal | IerlandNationale ploeg | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Udinese | 31 | 1.705 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Oefeninterlands | IerlandNationale ploeg | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Serie A | Udinese | 17 | 399 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Udinese | 1 | 4 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Derby County | 35 | 1.824 | 2 | 1 | 6,5 | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| European U21 Championship qualification | IerlandNationale ploeg | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | IerlandNationale ploeg | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Championship | Derby County | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Derby County | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U23 Premier League | Derby County U23 | 9 | 644 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | IerlandNationale ploeg | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U17 Football Championship | IerlandNationale ploeg | 1 | 94 | 0 | 0 | – |