Advertentie
Florent Hasani speelt voor Kayserispor. Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Kosovo, Leeftijd: 29, Lengte: 183 cm, Marktwaarde: € 750K. 2026-2027: 13 wedstrijden, 4 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Kayserispor - Muğlaspor (2 november 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Hoogste: € 900K (11 mrt 2026)
Kayserispor: 13 wedstrijden, 4 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Kayserispor voor het seizoen 2026/27 speelde Florent Hasani 612 minuten en stond de speler in 7 wedstrijden in de basis.
Kayserispor: 13 wedstrijden, 4 doelpunten, 0 assists
Amedspor: 19 wedstrijden, 4 doelpunten, 4 assists
Boluspor: 36 wedstrijden, 22 doelpunten, 4 assists
Rapid 1923: 31 wedstrijden, 1 doelpunt, 3 assists
KF Tirana: 24 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gyirmot: 30 wedstrijden, 3 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Kayserispor, Live uitslagen voetbal
Florent Hasani is 29 jaar oud. Geboortedatum: 30 maart 1997.
Positie: Aanvaller.
Florent Hasani speelt bij Kayserispor.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Kayserispor | 29 jaar | € 750K | |
| Amedspor | 29 jaar | € 900K | |
| Amedspor | 28 jaar | € 900K | |
| Boluspor | 28 jaar | € 750K | |
| Boluspor | 28 jaar | € 600K | |
| Boluspor | 28 jaar | € 600K | |
| Rapid 1923 | 27 jaar | € 600K | |
| Rapid 1923 | 27 jaar | € 500K | |
| KF Tirana | 26 jaar | € 500K | |
| KF Tirana | 26 jaar | € 500K | |
| KF Tirana | 26 jaar | € 500K | |
| KF Tirana | 25 jaar | € 400K | |
| Gyirmot | 25 jaar | € 250K | |
| Gyirmot | 24 jaar | € 225K | |
| Gyirmot | 24 jaar | € 200K | |
| Hapoel Kfar Saba | 24 jaar | € 250K | |
| Diosgyor VTK | 23 jaar | € 300K | |
| Diosgyor VTK | 23 jaar | € 400K | |
| Diosgyor VTK | 23 jaar | € 450K | |
| Diosgyor VTK | 22 jaar | € 550K | |
| Diosgyor VTK | 21 jaar | € 400K | |
| Diosgyor VTK | 21 jaar | € 300K | |
| Diosgyor VTK | 20 jaar | € 250K |
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Kosovo.
Marktwaarde: € 750K.
Florent Hasani in 2026-2027: 13 wedstrijden, 4 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Florent Hasani in 2026-2027: 13 wedstrijden, 4 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 612. Gemiddelde beoordeling: 6,8.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | TFF 1. Lig | Kayserispor | 13 | 612 | 4 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | TFF 1. Lig | Amedspor | 19 | 987 | 4 | 4 | 7,0 |
| TFF 1. Lig | Boluspor | 18 | 1.604 | 14 | 3 | 7,3 | |
| 2024-2025 | TFF 1. Lig | Boluspor | 18 | 1.349 | 8 | 1 | 6,9 |
| Roemeense SuperLiga | Rapid 1923 | 13 | 514 | 1 | 1 | 6,7 | |
| 2023-2024 | Roemeense SuperLiga | Rapid 1923 | 18 | 855 | 0 | 2 | 6,5 |
| Kategoria Superiore |
| KF Tirana |
| 6 |
| 365 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Conference League | KF Tirana | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Kategoria Superiore | KF Tirana | 8 | 610 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albanese beker | KF Tirana | 2 | 121 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | KF Tirana | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Champions League | KF Tirana | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Conference League | KF Tirana | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | KF Tirana | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| Hongaarse NB I | Gyirmot | 29 | 1.586 | 3 | 0 | – | |
| Hongaarse beker | Gyirmot | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Hongaarse NB I | Diosgyor VTK | 11 | 471 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Israëlische Premier League | EngelandNationale ploeg | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Nations League | EngelandNationale ploeg | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Israëlische beker | EngelandNationale ploeg | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Nations League | KosovoNationale ploeg | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Hongaarse NB I | Diosgyor VTK | 12 | 802 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EK voetbal | EngelandNationale ploeg | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Hongaarse NB I | Diosgyor VTK | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|