Advertentie
Igor Gomes speelt voor Atlético Mineiro. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Brazilië, Leeftijd: 27, Lengte: 182 cm, Marktwaarde: € 2,5 mln.. 2026: 25 wedstrijden, 2 doelpunten, 2 assists. Laatste geregistreerde optreden: Grêmio - RS - Atlético Mineiro - MG (1 november 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 8,5 mln. (8 feb 2021)
Atlético Mineiro - MG: 15 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Volgens de beschikbare gegevens van Atlético Mineiro - MG voor het seizoen 2026 speelde Igor Gomes 651 minuten en stond de speler in 7 wedstrijden in de basis.
Atlético Mineiro - MG: 190 wedstrijden, 12 doelpunten, 12 assists
São Paulo - SP: 207 wedstrijden, 10 doelpunten, 13 assists
Gerelateerde pagina's: Atlético Mineiro, Live uitslagen voetbal
Igor Gomes is 27 jaar oud. Geboortedatum: 17 maart 1999.
Positie: Middenvelder.
Igor Gomes speelt bij Atlético Mineiro.
Igor Gomes is 182 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Brazilië.
Marktwaarde: € 2,5 mln..
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro | 27 jaar | € 2,5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 26 jaar | € 3 mln. | |
| Atlético Mineiro | 26 jaar | € 3 mln. | |
| Atlético Mineiro | 26 jaar | € 3,5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 25 jaar | € 3,5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 25 jaar | € 4 mln. | |
| Atlético Mineiro | 25 jaar | € 4,5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 24 jaar | € 4,5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 24 jaar | € 5 mln. | |
| Atlético Mineiro | 24 jaar | € 5,5 mln. | |
| São Paulo | 23 jaar | € 7 mln. | |
| São Paulo | 23 jaar | € 7 mln. | |
| São Paulo | 23 jaar | € 7 mln. | |
| São Paulo | 22 jaar | € 8 mln. | |
| São Paulo | 22 jaar | € 8,5 mln. | |
| São Paulo | 21 jaar | € 8,5 mln. | |
| São Paulo | 21 jaar | € 5 mln. | |
| São Paulo | 21 jaar | € 5,8 mln. | |
| São Paulo | 20 jaar | € 6,5 mln. | |
| São Paulo | 20 jaar | € 2,5 mln. | |
| São Paulo | 20 jaar | € 1,5 mln. | |
| São Paulo | 20 jaar | € 250K | |
| São Paulo | 19 jaar | € 50K |
Igor Gomes in 2026: 25 wedstrijden, 2 doelpunten en 2 assists in alle competities.
Igor Gomes in 2026: 25 wedstrijden, 2 doelpunten en 2 assists in alle competities. Speelminuten: 1.030. Gemiddelde beoordeling: 6,6.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 12 | 524 | 2 | 1 | 6,8 |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 6 | 169 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 4 | 253 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Copa do Brasil | Atlético Mineiro - MG | 3 | 84 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 12 | 624 | 1 | 0 | 6,8 |
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa do Brasil |
| Atlético Mineiro - MG |
| 2 |
| 104 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2025 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 18 | 1.061 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 11 | 564 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 3 | 22 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa do Brasil | Atlético Mineiro - MG | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 11 | 510 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | Atlético Mineiro - MG | 4 | 67 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 2 | 107 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 2 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 15 | 884 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 10 | 613 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Copa Libertadores | Atlético Mineiro - MG | 7 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa do Brasil | Atlético Mineiro - MG | 5 | 129 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 307 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 2 | 117 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 25 | 1.154 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Atlético Mineiro - MG | 9 | 209 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 7 | 346 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa do Brasil | Atlético Mineiro - MG | 3 | 199 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2022-2023 | Braziliaanse Campeonato Mineiro | Atlético Mineiro - MG | 4 | 142 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Série A | Atlético Mineiro - MG | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Libertadores | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 2 | 0 | 9,9 |
| 2022 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 30 | 1.841 | 0 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 6 | 346 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Copa do Brasil | São Paulo - SP | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Braziliaanse Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 13 | 851 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 7 | 558 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa do Brasil | São Paulo - SP | 2 | 106 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | São Paulo - SP | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 24 | 1.589 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | São Paulo - SP | 4 | 193 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2020-2021 | Braziliaanse Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 11 | 620 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 10 | 567 | 2 | 1 | 7,0 | |
| Copa do Brasil | São Paulo - SP | 8 | 587 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | São Paulo - SP | 4 | 304 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 2 | 171 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 30 | 1.954 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 10 | 575 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 6 | 447 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | São Paulo - SP | 2 | 172 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2019 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 14 | 669 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 3 | 237 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 4 | 124 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 4 | 320 | 2 | 0 | 7,4 | |
| Copa do Brasil | São Paulo - SP | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018 | Braziliaanse Série A | São Paulo - SP | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|