Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 5 mln. (29 mei 2022)
Bijgewerkt:
Iké Ugbo speelt voor Apollon Limassol. Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Canada, Leeftijd: 28, Lengte: 185 cm, Marktwaarde: € 1,2 mln.. Iké Ugbo in 2026-2027: 1 wedstrijd, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Iké Ugbo speelde, was Apollon Limassol - Brann, met 46 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 11 augustus 2026.
Apollon Limassol: 3 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Apollon Limassol voor het seizoen 2026/27 speelde Iké Ugbo 24 minuten en stond de speler in 0 wedstrijden in de basis.
Apollon Limassol: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Sheffield Wednesday: 81 wedstrijden, 9 doelpunten, 2 assists
Cardiff City: 22 wedstrijden, 4 doelpunten, 1 assist
Troyes: 40 wedstrijden, 7 doelpunten, 1 assist
Racing Genk: 25 wedstrijden, 6 doelpunten, 0 assists
Cercle Brugge: 35 wedstrijden, 18 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Apollon Limassol, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Apollon Limassol | 28 jaar | € 1 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 27 jaar | € 1,2 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 27 jaar | € 2 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 26 jaar | € 2,2 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 26 jaar | € 2,8 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 25 jaar | € 2,8 mln. | |
| Sheffield Wednesday | 25 jaar | € 2,8 mln. | |
| Cardiff City | 25 jaar | € 2,5 mln. | |
| Troyes | 24 jaar | € 3 mln. | |
| Troyes | 24 jaar | € 4 mln. | |
| Troyes | 23 jaar | € 4,5 mln. | |
| Troyes | 23 jaar | € 5 mln. | |
| Racing Genk | 23 jaar | € 3,5 mln. | |
| Cercle Brugge | 22 jaar | € 4,5 mln. | |
| Cercle Brugge | 22 jaar | € 2,5 mln. | |
| Cercle Brugge | 22 jaar | € 750K | |
| Roda JC | 21 jaar | € 500K | |
| Roda JC | 21 jaar | € 400K | |
| Roda JC | 21 jaar | € 450K |
Iké Ugbo is 28 jaar oud. Geboortedatum: 21 september 1998.
Positie: Aanvaller.
Iké Ugbo speelt bij Apollon Limassol.
Iké Ugbo is 185 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Canada.
Marktwaarde: € 1,2 mln..
Iké Ugbo in 2026-2027: 1 wedstrijd, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Iké Ugbo in 2026-2027: 1 wedstrijd, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 46. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Europa Conference League | Apollon Limassol | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Championship | Sheffield Wednesday | 21 | 621 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 125 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Championship | Sheffield Wednesday | 34 | 1.271 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 141 | 1 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 58 | 0 | 0 |
| 6,9 |
| 2023-2024 | Championship | Sheffield Wednesday | 18 | 1.303 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Championship | Cardiff City | 20 | 938 | 4 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cardiff City | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | CanadaNationale ploeg | 1 | 70 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Troyes | 25 | 888 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Troyes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Oefeninterlands | CanadaNationale ploeg | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONCACAF Nations League | CanadaNationale ploeg | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | CanadaNationale ploeg | 3 | 23 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 1 | Troyes | 14 | 820 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgische Pro League | Racing Genk | 18 | 610 | 3 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Europa League | Racing Genk | 5 | 169 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Belgian Cup | Racing Genk | 2 | 133 | 2 | 0 | 6,2 | |
| CONCACAF Nations League | CanadaNationale ploeg | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | CanadaNationale ploeg | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Belgische Pro League | Cercle Brugge | 32 | 2.738 | 16 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | Cercle Brugge | 2 | 15 | 1 | 0 | – | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Cercle Brugge | 1 | 28 | 1 | 0 | 8,7 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Roda JC | 27 | 2.257 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Roda JC | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | English Football League One | Scunthorpe United | 13 | 744 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Championship | Barnsley | 16 | 745 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|