Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Hoogste: € 250K (9 jun 2026)
Bijgewerkt:
James Brown speelt voor St. Patricks Athletic. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Ierland, Leeftijd: 28, Marktwaarde: € 250K. James Brown in 2026: 25 wedstrijden, 1 doelpunt en 3 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin James Brown speelde, was Dundalk - St. Patrick's Athletic, met 32 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 14 september 2026.
St. Patrick's Athletic: 29 wedstrijden, 1 doelpunt, 3 assists
Volgens de beschikbare gegevens van St. Patrick's Athletic voor het seizoen 2026 speelde James Brown 2235 minuten en stond de speler in 26 wedstrijden in de basis.
St. Patrick's Athletic: 29 wedstrijden, 1 doelpunt, 3 assists
Kilmarnock: 16 wedstrijden, 0 doelpunten, 2 assists
Kilmarnock U21: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Ross County: 73 wedstrijden, 3 doelpunten, 7 assists
Doncaster Rovers: 17 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Blackburn Rovers U21: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: St. Patricks Athletic,
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| St. Patricks Athletic | 28 jaar | € 250K | |
| Kilmarnock | 27 jaar | € 200K | |
| Ross County | 27 jaar | € 200K | |
| Ross County | 26 jaar | € 200K | |
| Ross County | 25 jaar | € 200K | |
| Ross County | 25 jaar | € 200K | |
| Blackburn Rovers | 25 jaar | € 200K | |
| Doncaster Rovers | 24 jaar | € 125K | |
| Drogheda United | 23 jaar | € 100K | |
| Drogheda United | 23 jaar | € 25K |
James Brown is 28 jaar oud. Geboortedatum: 4 juni 1998.
Positie: Verdediger.
James Brown speelt bij St. Patricks Athletic.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Ierland.
Marktwaarde: € 250K.
James Brown in 2026: 25 wedstrijden, 1 doelpunt en 3 assists in alle competities.
James Brown in 2026: 25 wedstrijden, 1 doelpunt en 3 assists in alle competities. Speelminuten: 1.907. Gemiddelde beoordeling: 6,7.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ierse Premier Division | St. Patrick's Athletic | 25 | 1.907 | 1 | 3 | 6,7 |
| 2025-2026 | Ierse Premier Division | St. Patrick's Athletic | 4 | 328 | 0 | 0 | 6,8 |
| Scottish Premiership | Kilmarnock | 15 | 1.203 | 0 | 2 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 1 | 83 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock U21 | 1 | 68 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | Ross County | 27 | 1.746 | 0 | 0 | 6,1 |
| Scottish League Cup | Ross County | 5 | 375 | 1 | 3 | 7,2 |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Ross County | 33 | 2.431 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Ross County | 5 | 360 | 0 | 2 | 6,3 | |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Ross County | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Two | Doncaster Rovers | 17 | 1.365 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Two | Stockport County | 16 | 1.086 | 0 | 2 | 6,5 | |
| FA Cup | Stockport County | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Stockport County | 2 | 158 | 0 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Cup | Stockport County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Championship | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,0 | |
| English U23 Premier League | Waterford United | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Ierse Premier Division | Waterford United | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ierse Premier Division | Waterford United | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|