Advertentie
José Canale speelt voor Lanús. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Paraguay, Leeftijd: 30, Lengte: 187 cm, Marktwaarde: € 2,2 mln.. 2026: 36 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Club Atlético Lanús - Gimnasia y Esgrima de Mendoza (2 november 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 2,2 mln. (21 mei 2026)
Lanús: 22 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Lanús voor het seizoen 2026 speelde José Canale 1860 minuten en stond de speler in 22 wedstrijden in de basis.
Lanús: 81 wedstrijden, 6 doelpunten, 2 assists
Querétaro: 22 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Godoy Cruz: 15 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Club Libertad Asunción: 25 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Newell's Old Boys: 11 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Sol de America: 26 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Gerelateerde pagina's: Lanús, Live uitslagen voetbal
José Canale is 30 jaar oud. Geboortedatum: 20 juli 1996.
Positie: Verdediger.
José Canale speelt bij Lanús.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Lanús | 29 jaar | € 2,2 mln. | |
| Lanús | 29 jaar | € 1,8 mln. | |
| Lanús | 29 jaar | € 1,3 mln. | |
| Queretaro | 28 jaar | € 600K | |
| Queretaro | 28 jaar | € 600K | |
| Lanús | 27 jaar | € 475K | |
| Lanús | 27 jaar | € 600K | |
| Lanús | 26 jaar | € 750K | |
| Lanús | 26 jaar | € 750K | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 26 jaar | € 300K | |
| Libertad | 25 jaar | € 300K | |
| Newell's Old Boys | 25 jaar | € 325K | |
| Libertad | 24 jaar | € 450K | |
| Libertad | 24 jaar | € 500K | |
| Sol de America | 24 jaar | € 350K | |
| Sol de America | 23 jaar | € 325K | |
| Sol de America | 23 jaar | € 400K |
José Canale is 187 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Paraguay.
Marktwaarde: € 2,2 mln..
José Canale in 2026: 36 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities.
José Canale in 2026: 36 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 2.833.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentijnse Primera División | Lanús | 19 | 1.590 | 0 | 0 | 7,0 |
| Copa Libertadores | Lanús | 6 | 532 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana | Lanús | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Recopa Sudamericana | Lanús | 2 | 210 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Copa Argentina | Lanús | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Wereldkampioenschap | ParaguayNationale ploeg | 4 | 159 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Oefeninterlands | Paraguay |
| 2 |
| 72 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2025-2026 | Argentijnse Primera División | Lanús | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2025 | Argentijnse Primera División | Lanús | 10 | 884 | 4 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Lanús | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Argentina | Lanús | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | Liga MX | Querétaro | 22 | 1.849 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2024 | Copa Sudamericana | Lanús | 5 | 362 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentijnse Primera División | Lanús | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa de la Liga Profesional | Lanús | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023 | Argentijnse Primera División | Lanús | 13 | 1.144 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Lanús | 8 | 645 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Argentijnse Primera División | Godoy Cruz | 14 | 1.079 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Godoy Cruz | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 2 | 126 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | Club Libertad Asunción | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 4 | 310 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentijnse Primera División | Newell's Old Boys | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021 | Argentijnse Primera División | Newell's Old Boys | 10 | 777 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayaanse Primera División | Sol de America | 12 | 1.033 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Sol de America | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020 | Paraguayaanse Primera División | Sol de America | 8 | 648 | 0 | 1 | 5,6 |
|---|
| 2019-2020 | Paraguayaanse Primera División | Sol de America | 2 | 94 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 5 | 383 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Club Libertad Asunción | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Paraguayaanse Primera División | Club Libertad Asunción | 5 | 390 | 0 | 0 | – |
|---|