Advertentie
Logi Tómasson speelt voor Samsunspor. Positie: Verdediger, Nationaliteit: IJsland, Leeftijd: 26, Lengte: 182 cm, Marktwaarde: € 4 mln.. 2026-2027: 14 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Başakşehir - Samsunspor (1 november 2026).
Bijgewerkt:

Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 4 mln. (29 sep 2026)
Samsunspor: 10 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Samsunspor voor het seizoen 2026/27 speelde Logi Tómasson 900 minuten en stond de speler in 10 wedstrijden in de basis.
Samsunspor: 56 wedstrijden, 4 doelpunten, 4 assists
Stromsgodset: 48 wedstrijden, 7 doelpunten, 4 assists
Víkingur Reykjavík: 67 wedstrijden, 2 doelpunten, 4 assists
Hafnarfjordur: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Samsunspor, Live uitslagen voetbal
Logi Tómasson is 26 jaar oud. Geboortedatum: 13 september 2000.
Positie: Verdediger.
Logi Tómasson speelt bij Samsunspor.
Logi Tómasson is 182 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Samsunspor | 26 jaar | € 4 mln. | |
| Samsunspor | 25 jaar | € 3 mln. | |
| Samsunspor | 25 jaar | € 2,5 mln. | |
| Samsunspor | 25 jaar | € 1,5 mln. | |
| Stromsgodset | 24 jaar | € 1,2 mln. | |
| Stromsgodset | 24 jaar | € 1,5 mln. | |
| Stromsgodset | 23 jaar | € 1,5 mln. | |
| Stromsgodset | 23 jaar | € 500K | |
| Stromsgodset | 22 jaar | € 300K | |
| Vikingur Reykjavik | 22 jaar | € 125K | |
| Vikingur Reykjavik | 21 jaar | € 50K | |
| Vikingur Reykjavik | 20 jaar | € 50K | |
| Vikingur Reykjavik | 20 jaar | € 75K | |
| Vikingur Reykjavik | 19 jaar | € 75K | |
| Vikingur Reykjavik | 18 jaar | € 25K |
Nationaliteit: IJsland.
Marktwaarde: € 4 mln..
Logi Tómasson in 2026-2027: 14 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Logi Tómasson in 2026-2027: 14 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 1.027.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Samsunspor | 10 | 900 | 2 | 0 | 6,4 |
| Nations League | IJslandNationale ploeg | 4 | 127 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Oefeninterlands | IJslandNationale ploeg | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,4 |
| WK-kwalificatie (Europa) | IJslandNationale ploeg | 2 | 83 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Süper Lig | Samsunspor | 29 | 2.259 | 1 | 4 | 6,6 |
| Conference League | Samsunspor | 10 | 862 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Samsunspor |
| 4 |
| 274 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Europa League | Samsunspor | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 |
| Turkse Supercup | Samsunspor | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| WK-kwalificatie (Europa) | IJslandNationale ploeg | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | Eliteserien | Stromsgodset | 9 | 512 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024-2025 | Eliteserien | Stromsgodset | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nations League | IJslandNationale ploeg | 6 | 425 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Eliteserien | Stromsgodset | 26 | 2.248 | 5 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Eliteserien | Stromsgodset | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noorse 2. divisjon | Víkingur Reykjavík | 3 | 167 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Víkingur Reykjavík | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Oefeninterlands | IJslandNationale ploeg | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023 | Eliteserien | Stromsgodset | 10 | 656 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJslandse Besta-deild | Víkingur Reykjavík | 18 | 1.547 | 2 | 3 | 6,8 | |
| IJslandse Supercup | Víkingur Reykjavík | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2022 | Oefeninterlands | IJslandNationale ploeg | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | IJslandse Besta-deild | Víkingur Reykjavík | 8 | 182 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJslandse beker | Víkingur Reykjavík | 3 | 53 | 0 | 0 | – | |
| IJslandse Supercup | Víkingur Reykjavík | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| EK-kwalificatie O21 | Víkingur Reykjavík | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | IJslandse Besta-deild | Víkingur Reykjavík | 10 | 213 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJslandse Besta-deild | Hafnarfjordur | 2 | 23 | 0 | 0 | – | |
| IJslandse beker | Hafnarfjordur | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | IJslandse Besta-deild | Hafnarfjordur | 3 | 123 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJslandse Besta-deild | Víkingur Reykjavík | 2 | 72 | 0 | 0 | – | |
| IJslandse Supercup | Víkingur Reykjavík | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | IJslandse Besta-deild | Víkingur Reykjavík | 3 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|