Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 1,5 mln. (22 dec 2024)
Bijgewerkt:
Loide Augusto speelt voor Vasco da Gama Saf. Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Angola, Leeftijd: 26, Lengte: 180 cm, Marktwaarde: € 1,2 mln.. Loide Augusto in 2025-2026: 26 wedstrijden, 4 doelpunten en 3 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Loide Augusto speelde, was Çaykur Rizespor - Beşiktaş, met 33 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 15 mei 2026.
Çaykur Rizespor: 25 wedstrijden, 4 doelpunten, 3 assists
Vasco da Gama Saf - RJ: 18 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Alanyaspor: 48 wedstrijden, 5 doelpunten, 6 assists
Mafra: 24 wedstrijden, 6 doelpunten, 4 assists
Farense: 9 wedstrijden, 1 doelpunt, 2 assists
Gerelateerde pagina's: Vasco da Gama Saf, Live uitslagen voetbal
Loide Augusto is 26 jaar oud. Geboortedatum: 26 februari 2000.
Positie: Aanvaller.
Loide Augusto speelt bij Vasco da Gama Saf.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Rizespor | 26 jaar | € 1,2 mln. | |
| Rizespor | 25 jaar | € 1 mln. | |
| Vasco da Gama Saf | 25 jaar | € 1,2 mln. | |
| Alanyaspor | 24 jaar | € 1,5 mln. | |
| Alanyaspor | 24 jaar | € 1,4 mln. | |
| Alanyaspor | 24 jaar | € 900K | |
| Alanyaspor | 24 jaar | € 900K | |
| Alanyaspor | 23 jaar | € 600K | |
| Alanyaspor | 23 jaar | € 600K | |
| Mafra | 23 jaar | € 250K | |
| Mafra | 22 jaar | € 250K | |
| Farense | 22 jaar | € 175K | |
| Farense | 22 jaar | € 175K | |
| Farense | 21 jaar | € 175K |
Loide Augusto is 180 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Angola.
Marktwaarde: € 1,2 mln..
Loide Augusto in 2025-2026: 26 wedstrijden, 4 doelpunten en 3 assists in alle competities.
Loide Augusto in 2025-2026: 26 wedstrijden, 4 doelpunten en 3 assists in alle competities. Speelminuten: 1.393.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | AngolaNationale ploeg | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Süper Lig | Çaykur Rizespor | 21 | 1.163 | 3 | 2 | 6,7 |
| Turkish Cup | Çaykur Rizespor | 4 | 220 | 1 | 1 | 6,3 | |
| Braziliaanse Série A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,7 |
| Braziliaanse Série A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 1 |
| 16 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Braziliaanse Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Braziliaanse Série A | Vasco da Gama Saf - RJ | 8 | 177 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Braziliaanse Campeonato Carioca A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Süper Lig | Alanyaspor | 18 | 1.486 | 2 | 4 | 6,8 | |
| Turkish Cup | Alanyaspor | 3 | 188 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2023-2024 | Süper Lig | Alanyaspor | 26 | 1.796 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Alanyaspor | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Afrika Cup | AngolaNationale ploeg | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Mafra | 22 | 1.589 | 6 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrika Cup | Mafra | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Portuguese League Cup | Mafra | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Farense | 8 | 492 | 1 | 2 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Farense | 1 | 93 | 0 | 0 | – |