
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 12 mln. (14 jun 2022)
Bijgewerkt:
Luke Thomas speelt voor Leicester. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Engeland, Leeftijd: 25, Lengte: 181 cm, Marktwaarde: € 5 mln.. Luke Thomas in 2026-2027: 13 wedstrijden, 0 doelpunten en 3 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Luke Thomas speelde, was Leicester City - Doncaster Rovers, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 17 oktober 2026.
Leicester City: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 2 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Leicester City voor het seizoen 2026/27 speelde Luke Thomas 797 minuten en stond de speler in 9 wedstrijden in de basis.
Leicester City: 162 wedstrijden, 3 doelpunten, 13 assists
Stevenage Borough: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Middlesbrough: 12 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Sheffield United: 13 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Leicester City U23: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Leicester City U21: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Leicester, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Leicester | 24 jaar | € 5 mln. | |
| Leicester | 24 jaar | € 6 mln. | |
| Leicester | 23 jaar | € 6 mln. | |
| Leicester | 23 jaar | € 6 mln. | |
| Middlesbrough | 22 jaar | € 6 mln. | |
| Middlesbrough | 22 jaar | € 8 mln. | |
| Sheffield United | 22 jaar | € 10 mln. | |
| Leicester | 22 jaar | € 12 mln. | |
| Leicester | 21 jaar | € 10 mln. | |
| Leicester | 21 jaar | € 12 mln. | |
| Leicester | 20 jaar | € 8 mln. | |
| Leicester | 20 jaar | € 8 mln. | |
| Leicester | 19 jaar | € 5 mln. | |
| Leicester | 19 jaar | € 3 mln. | |
| Leicester | 19 jaar | € 2,5 mln. | |
| Leicester | 19 jaar | € 1 mln. | |
| Leicester | 19 jaar | € 1 mln. |
Luke Thomas is 25 jaar oud. Geboortedatum: 10 juni 2001.
Positie: Verdediger.
Luke Thomas speelt bij Leicester.
Luke Thomas is 181 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Engeland.
Marktwaarde: € 5 mln..
Luke Thomas in 2026-2027: 13 wedstrijden, 0 doelpunten en 3 assists in alle competities.
Luke Thomas in 2026-2027: 13 wedstrijden, 0 doelpunten en 3 assists in alle competities. Speelminuten: 1.067.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leicester City | 9 | 797 | 0 | 2 | 6,7 |
| EFL Cup | Leicester City | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Leicester City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Stevenage Borough | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Leicester City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Championship | Leicester City | 43 | 3.549 | 1 | 5 | 6,5 |
| FA Cup |
| Leicester City |
| 2 |
| 143 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| EFL Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024-2025 | Premier League | Leicester City | 14 | 1.112 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Leicester City | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Championship | Middlesbrough | 12 | 659 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Sheffield United | 12 | 918 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | EK O21 | EngelandNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League | Leicester City | 17 | 1.071 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Leicester City | 4 | 330 | 0 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Leicester City | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Oefeninterlands | EngelandNationale ploeg | 3 | 99 | 0 | 0 | 6,8 | |
| EK O21 | EngelandNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | Oefeninterlands | EngelandNationale ploeg | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League | Leicester City | 22 | 1.912 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Cup | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Europa League | Leicester City | 3 | 262 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| EK-kwalificatie O21 | EngelandNationale ploeg | 7 | 547 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Community Shield | Leicester City | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oefeninterlands | EngelandNationale ploeg | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier League | Leicester City | 14 | 969 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Leicester City | 7 | 540 | 1 | 1 | 6,7 | |
| FA Cup | Leicester City | 3 | 262 | 0 | 1 | 6,1 | |
| EFL Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Premier League | Leicester City | 3 | 268 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Leicester City U23 | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Leicester City U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Trophy | Scunthorpe United | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Premier League 2 | Scunthorpe United | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,8 | |
| EK O19 | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 1 | – |