Advertentie
Mark Diemers speelt voor De Graafschap. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Nederland, Leeftijd: 33, Lengte: 175 cm, Marktwaarde: € 600K. 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist. Laatste geregistreerde optreden: Volendam - De Graafschap (30 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 2 mln. (11 mrt 2020)
De Graafschap: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Volgens de beschikbare gegevens van De Graafschap voor het seizoen 2026/27 speelde Mark Diemers 446 minuten en stond de speler in 5 wedstrijden in de basis.
De Graafschap: 11 wedstrijden, 0 doelpunten, 3 assists
Cambuur Leeuwarden: 70 wedstrijden, 17 doelpunten, 16 assists
AEK Larnaca: 15 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Emmen: 40 wedstrijden, 4 doelpunten, 6 assists
Feyenoord: 53 wedstrijden, 3 doelpunten, 7 assists
Hannover 96: 16 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Gerelateerde pagina's: De Graafschap, Live uitslagen voetbal
Mark Diemers is 33 jaar oud. Geboortedatum: 11 oktober 1993.
Positie: Middenvelder.
Mark Diemers speelt bij De Graafschap.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Cambuur Leeuwarden | 32 jaar | € 600K | |
| Cambuur Leeuwarden | 32 jaar | € 600K | |
| Cambuur Leeuwarden | 32 jaar | € 600K | |
| Cambuur Leeuwarden | 31 jaar | € 650K | |
| Cambuur Leeuwarden | 31 jaar | € 650K | |
| AEK Larnaca | 30 jaar | € 900K | |
| AEK Larnaca | 30 jaar | € 1 mln. | |
| Emmen | 29 jaar | € 1,2 mln. | |
| Emmen | 29 jaar | € 1,5 mln. | |
| Hannover 96 | 28 jaar | € 1,5 mln. | |
| Hannover 96 | 28 jaar | € 1,5 mln. | |
| Feyenoord | 27 jaar | € 1,8 mln. | |
| Feyenoord | 27 jaar | € 1,8 mln. | |
| Feyenoord | 27 jaar | € 1,6 mln. | |
| Fortuna Sittard | 26 jaar | € 1,6 mln. | |
| Fortuna Sittard | 26 jaar | € 2 mln. | |
| Fortuna Sittard | 26 jaar | € 1,8 mln. | |
| Fortuna Sittard | 25 jaar | € 1,8 mln. | |
| Fortuna Sittard | 25 jaar | € 1,5 mln. | |
| Fortuna Sittard | 25 jaar | € 1 mln. | |
| De Graafschap | 24 jaar | € 600K | |
| De Graafschap | 24 jaar | € 350K | |
| De Graafschap | 23 jaar | € 300K | |
| De Graafschap | 23 jaar | € 350K | |
| De Graafschap | 22 jaar | € 400K | |
| De Graafschap | 22 jaar | € 400K | |
| Utrecht | 21 jaar | € 500K | |
| Utrecht | 21 jaar | € 300K | |
| Utrecht | 20 jaar | € 300K | |
| Utrecht | 20 jaar | € 150K | |
| Cambuur Leeuwarden | 19 jaar | € 150K | |
| Cambuur Leeuwarden | 18 jaar | € 100K |
Mark Diemers is 175 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Nederland.
Marktwaarde: € 600K.
Mark Diemers in 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities.
Mark Diemers in 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities. Speelminuten: 465. Gemiddelde beoordeling: 7,2.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | De Graafschap | 6 | 446 | 0 | 1 | 7,2 |
| KNVB Beker | De Graafschap | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 33 | 2.844 | 8 | 11 | 7,3 |
| KNVB Beker | Cambuur Leeuwarden | 1 | 66 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 34 | 3.044 | 8 | 4 | 7,3 |
| KNVB Beker | Cambuur Leeuwarden | 2 | 122 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Conference League |
| AEK Larnaca |
| 2 |
| 165 |
| 0 |
| 0 |
| 5,6 |
| 2023-2024 | Cypriotische Eerste Divisie | AEK Larnaca | 12 | 849 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cypriotische beker | AEK Larnaca | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Eredivisie | Emmen | 32 | 2.724 | 2 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | Emmen | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 | |
| KNVB Beker | Emmen | 3 | 270 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2022 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Emmen | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Feyenoord | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Feyenoord | 2 | 12 | 0 | 1 | 7,0 | |
| KNVB Beker | Feyenoord | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Conference League | Feyenoord | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| 2. Bundesliga | Hannover 96 | 15 | 1.077 | 0 | 1 | 6,7 | |
| DFB-Pokal | Hannover 96 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Feyenoord | 30 | 1.999 | 3 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Feyenoord | 9 | 463 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Europa League | Feyenoord | 6 | 510 | 0 | 0 | 6,9 | |
| KNVB Beker | Feyenoord | 2 | 107 | 0 | 1 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | Fortuna Sittard | 26 | 2.325 | 7 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB Beker | Fortuna Sittard | 3 | 300 | 1 | 2 | 7,3 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Fortuna Sittard | 34 | 2.934 | 7 | 7 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB Beker | Fortuna Sittard | 3 | 69 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017-2018 | Eerste Divisie | De Graafschap | 4 | 360 | 0 | 2 | 7,2 |
|---|