Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 18 mln. (23 jan 2018)
Bijgewerkt:
Maxwel Cornet speelt voor West Ham. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Ivoorkust, Leeftijd: 30, Lengte: 179 cm, Marktwaarde: € 1 mln.. Maxwel Cornet in 2025-2026: 8 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Maxwel Cornet speelde, was Genoa - Inter Milan, met 1 minuut op het veld. Wedstrijddatum: 14 december 2025.
Genoa: 15 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Southampton: 3 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Burnley: 29 wedstrijden, 9 doelpunten, 2 assists
West Ham United: 37 wedstrijden, 1 doelpunt, 4 assists
West Ham United U21: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Lyon: 213 wedstrijden, 41 doelpunten, 25 assists
Gerelateerde pagina's: West Ham, Live uitslagen voetbal
Maxwel Cornet is 30 jaar oud. Geboortedatum: 27 september 1996.
Positie: Middenvelder.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| West Ham | 30 jaar | € 1 mln. | |
| Genoa | 29 jaar | € 2 mln. | |
| Genoa | 29 jaar | € 2,5 mln. | |
| Genoa | 29 jaar | € 5 mln. | |
| Genoa | 28 jaar | € 8 mln. | |
| Southampton | 28 jaar | € 8 mln. | |
| West Ham | 27 jaar | € 9 mln. | |
| West Ham | 27 jaar | € 10 mln. | |
| West Ham | 26 jaar | € 12 mln. | |
| West Ham | 26 jaar | € 15 mln. | |
| West Ham | 25 jaar | € 17 mln. | |
| Burnley | 25 jaar | € 15 mln. | |
| Burnley | 25 jaar | € 14 mln. | |
| OL | 24 jaar | € 12 mln. | |
| OL | 24 jaar | € 12 mln. | |
| OL | 24 jaar | € 10,5 mln. | |
| OL | 23 jaar | € 10,5 mln. | |
| OL | 23 jaar | € 13 mln. | |
| OL | 22 jaar | € 15 mln. | |
| OL | 22 jaar | € 12 mln. | |
| OL | 22 jaar | € 12 mln. | |
| OL | 21 jaar | € 15 mln. | |
| OL | 21 jaar | € 15 mln. | |
| OL | 21 jaar | € 18 mln. | |
| OL | 20 jaar | € 10 mln. | |
| OL | 20 jaar | € 8 mln. | |
| OL | 20 jaar | € 8 mln. | |
| OL | 19 jaar | € 7 mln. | |
| OL | 19 jaar | € 2,5 mln. | |
| OL | 18 jaar | € 1 mln. | |
| Metz | 18 jaar | € 1 mln. | |
| Metz | 17 jaar | € 750K | |
| Metz | 17 jaar | € 300K | |
| Metz | 16 jaar | € 50K |
Maxwel Cornet speelt bij West Ham.
Maxwel Cornet is 179 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Ivoorkust.
Marktwaarde: € 1 mln..
Maxwel Cornet in 2025-2026: 8 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Maxwel Cornet in 2025-2026: 8 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 112. Gemiddelde beoordeling: 6,4.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Serie A | Genoa | 8 | 112 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Serie A | Genoa | 7 | 242 | 2 | 1 | 6,8 |
| English Football League Cup | Southampton | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Premier League | Southampton | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Premier League | Burnley | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Premier League | West Ham United | 7 | 110 | 1 | 0 | 6,5 |
| UEFA Europa League |
| West Ham United |
| 6 |
| 59 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| FA Cup | West Ham United | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,1 |
| English Football League Cup | West Ham United | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Afrika Cup | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League | West Ham United | 14 | 235 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | West Ham United | 7 | 387 | 0 | 3 | 6,6 | |
| English U21 Premier League | West Ham United U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Oefeninterlands | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Premier League | Burnley | 26 | 1.776 | 9 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Burnley | 2 | 105 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Ligue 1 | Lyon | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Oefeninterlands | IvoorkustNationale ploeg | 2 | 70 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Afrika Cup | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,4 | |
| World Championship qualification (CAF) | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Afrika Cup | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Lyon | 36 | 2.453 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lyon | 3 | 234 | 2 | 1 | – | |
| UEFA Champions League | Lyon | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 | |
| Oefeninterlands | IvoorkustNationale ploeg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Lyon | 22 | 1.328 | 4 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Lyon | 7 | 460 | 1 | 1 | 6,7 | |
| French Ligue Coupe | Lyon | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Coupe de France | Lyon | 4 | 280 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2019 | Afrika Cup | IvoorkustNationale ploeg | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Lyon | 27 | 1.276 | 7 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Lyon | 5 | 214 | 3 | 0 | 7,3 | |
| Coupe de France | Lyon | 3 | 200 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Afrika Cup | IvoorkustNationale ploeg | 3 | 51 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Oefeninterlands | IvoorkustNationale ploeg | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Lyon | 30 | 1.262 | 4 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Lyon | 4 | 162 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Lyon | 33 | 1.895 | 6 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Lyon | 31 | 1.508 | 8 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Lyon | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 2 | Metz | 4 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|