
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 12 mln. (1 okt 2019)
Bijgewerkt:
Michaël Cuisance speelt voor Lens. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Frankrijk, Leeftijd: 27, Lengte: 184 cm, Marktwaarde: € 6 mln.. Michaël Cuisance in 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Michaël Cuisance speelde, was Lens - Sporting, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 13 oktober 2026.
Lens: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Lens voor het seizoen 2026/27 speelde Michaël Cuisance 390 minuten en stond de speler in 5 wedstrijden in de basis.
Lens: 8 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Hertha Berlin: 69 wedstrijden, 11 doelpunten, 12 assists
Osnabrück: 25 wedstrijden, 3 doelpunten, 1 assist
Sampdoria: 12 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Venezia: 26 wedstrijden, 2 doelpunten, 2 assists
Bayern Munich: 19 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Gerelateerde pagina's: Lens, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Lens | 27 jaar | € 6 mln. | |
| Hertha Berlin | 26 jaar | € 3 mln. | |
| Hertha Berlin | 26 jaar | € 3,5 mln. | |
| Hertha Berlin | 25 jaar | € 3,5 mln. | |
| Hertha Berlin | 25 jaar | € 3,5 mln. | |
| Osnabrück | 24 jaar | € 1,8 mln. | |
| Osnabrück | 24 jaar | € 1,8 mln. | |
| Osnabrück | 24 jaar | € 1,5 mln. | |
| Osnabrück | 24 jaar | € 2 mln. | |
| Sampdoria | 23 jaar | € 3 mln. | |
| Venezia | 23 jaar | € 3,5 mln. | |
| Venezia | 22 jaar | € 4 mln. | |
| Bayern Munich | 22 jaar | € 5 mln. | |
| Marseille | 21 jaar | € 7 mln. | |
| Marseille | 21 jaar | € 8 mln. | |
| Marseille | 21 jaar | € 10 mln. | |
| Bayern Munich | 20 jaar | € 10 mln. | |
| Bayern Munich | 20 jaar | € 8 mln. | |
| Bayern Munich | 20 jaar | € 9 mln. | |
| Bayern Munich | 20 jaar | € 12 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 19 jaar | € 5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 19 jaar | € 6,5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 18 jaar | € 7,5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 18 jaar | € 7,5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 18 jaar | € 3,5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 18 jaar | € 1,5 mln. | |
| Borussia M’gladbach | 17 jaar | € 200K |
Michaël Cuisance is 27 jaar oud. Geboortedatum: 16 augustus 1999.
Positie: Middenvelder.
Michaël Cuisance speelt bij Lens.
Michaël Cuisance is 184 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Frankrijk.
Marktwaarde: € 6 mln..
Michaël Cuisance in 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Michaël Cuisance in 2026-2027: 7 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 480. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 1 | Lens | 6 | 390 | 0 | 0 | 6,4 |
| UEFA Champions League | Lens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Lens | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga | Hertha Berlin | 31 | 2.512 | 3 | 4 | 6,8 |
| DFB Pokal | Hertha Berlin | 4 | 420 | 1 | 1 | 7,1 | |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Hertha Berlin | 32 | 2.616 | 6 | 7 | 6,9 |
| Hertha Berlin |
| 2 |
| 174 |
| 1 |
| 0 |
| 7,4 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Osnabrück | 25 | 2.030 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Serie A | Sampdoria | 12 | 622 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | Venezia | 13 | 761 | 2 | 2 | 6,6 |
| 2021-2022 | Serie A | Venezia | 13 | 929 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern Munich | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Bayern Munich | 1 | 45 | 1 | 1 | 8,7 |
| 2020-2021 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Bayern Munich | 4 | 212 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern Munich | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ligue 1 | Marseille | 23 | 1.020 | 2 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Champions League | Marseille | 6 | 232 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coupe de France | Marseille | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
| 2019 | U20 World Championship | FrankrijkNationale ploeg | 3 | 254 | 2 | 1 | 8,0 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 11 | 269 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 44 | 0 | 0 | 5,8 | |
| U20 World Championship | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 24 | 1.196 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |