
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 13 mln. (31 mei 2021)
Bijgewerkt:
Péter Gulácsi speelt voor Villarreal. Positie: Doelman, Nationaliteit: Hongarije, Leeftijd: 36, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 1 mln.. Péter Gulácsi in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Péter Gulácsi speelde, was Real Madrid - Villarreal, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 10 oktober 2026.
Villarreal: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Villarreal voor het seizoen 2026/27 speelde Péter Gulácsi 360 minuten en stond de speler in 4 wedstrijden in de basis.
Villarreal: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
RB Leipzig: 360 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Red Bull Salzburg: 13 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Barnsley: 2 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Villarreal, Live uitslagen voetbal
Péter Gulácsi is 36 jaar oud. Geboortedatum: 6 mei 1990.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 36 jaar | € 1 mln. | |
| RB Leipzig | 35 jaar | € 2 mln. | |
| RB Leipzig | 35 jaar | € 2 mln. | |
| RB Leipzig | 34 jaar | € 2,5 mln. | |
| RB Leipzig | 34 jaar | € 3 mln. | |
| RB Leipzig | 33 jaar | € 3,5 mln. | |
| RB Leipzig | 33 jaar | € 3,5 mln. | |
| RB Leipzig | 33 jaar | € 5 mln. | |
| RB Leipzig | 32 jaar | € 6 mln. | |
| RB Leipzig | 32 jaar | € 8 mln. | |
| RB Leipzig | 31 jaar | € 11 mln. | |
| RB Leipzig | 31 jaar | € 13 mln. | |
| RB Leipzig | 30 jaar | € 12 mln. | |
| RB Leipzig | 30 jaar | € 11 mln. | |
| RB Leipzig | 29 jaar | € 9,5 mln. | |
| RB Leipzig | 29 jaar | € 12 mln. | |
| RB Leipzig | 29 jaar | € 12 mln. | |
| RB Leipzig | 28 jaar | € 10 mln. | |
| RB Leipzig | 28 jaar | € 8 mln. | |
| RB Leipzig | 27 jaar | € 8 mln. | |
| RB Leipzig | 27 jaar | € 4,5 mln. | |
| RB Leipzig | 27 jaar | € 4 mln. | |
| RB Leipzig | 27 jaar | € 3 mln. | |
| RB Leipzig | 26 jaar | € 2,5 mln. | |
| RB Leipzig | 26 jaar | € 1,5 mln. | |
| RB Leipzig | 26 jaar | € 700K | |
| RB Leipzig | 26 jaar | € 700K | |
| RB Leipzig | 25 jaar | € 500K | |
| RB Leipzig | 25 jaar | € 800K | |
| Red Bull Salzburg | 25 jaar | € 1,8 mln. | |
| Red Bull Salzburg | 24 jaar | € 1,8 mln. | |
| Red Bull Salzburg | 24 jaar | € 2 mln. | |
| Red Bull Salzburg | 23 jaar | € 1,8 mln. | |
| Red Bull Salzburg | 23 jaar | € 1 mln. | |
| Red Bull Salzburg | 23 jaar | € 600K | |
| Liverpool | 23 jaar | € 300K |
Positie: Doelman.
Péter Gulácsi speelt bij Villarreal.
Péter Gulácsi is 190 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Hongarije.
Marktwaarde: € 1 mln..
Péter Gulácsi in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Péter Gulácsi in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 450. Gemiddelde beoordeling: 7,0.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Villarreal | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| UEFA Champions League | Villarreal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Villarreal | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Bundesliga | RB Leipzig | 23 | 2.009 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Bundesliga | RB Leipzig | 30 | 2.632 | 0 | 0 | 7,1 |
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal |
| RB Leipzig |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | RB Leipzig | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 |
| UEFA Nations League | HongarijeNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024 | EK voetbal | HongarijeNationale ploeg | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Bundesliga | RB Leipzig | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Oefeninterlands | HongarijeNationale ploeg | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Bundesliga | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 3 | 193 | 0 | 0 | 5,8 | |
| UEFA Nations League | HongarijeNationale ploeg | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | WK-kwalificatie (UEFA) | HongarijeNationale ploeg | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2.967 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,0 | |
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,0 | |
| DFL Supercup | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | RB Leipzig | 1 | 45 | 0 | 0 | 4,9 | |
| Oefeninterlands | HongarijeNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Nations League | HongarijeNationale ploeg | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Oefeninterlands | HongarijeNationale ploeg | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EK voetbal | HongarijeNationale ploeg | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020 | EK voetbal | HongarijeNationale ploeg | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | RB Leipzig | 32 | 2.880 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 9 | 784 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EK voetbal | HongarijeNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| European Championship qualification | HongarijeNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2.925 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | RB Leipzig | 6 | 570 | 0 | 0 | 7,0 | |
| UEFA Europa League | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Nations League | HongarijeNationale ploeg | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EK voetbal | HongarijeNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Champions League | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | RB Leipzig | 13 | 1.137 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Oostenrijkse Bundesliga | Red Bull Salzburg | 10 | 844 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Oostenrijkse Bundesliga | Red Bull Salzburg | 3 | 107 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Barnsley | 2 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|