Advertentie
Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Frankrijk, Leeftijd: 39, Lengte: 181 cm. 2025-2026: 18 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist. Laatste geregistreerde optreden: Stade Brestois 29 - Angers SCO (17 mei 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 2 mln. (16 dec 2018)
Angers SCO: 311 wedstrijden, 20 doelpunten, 16 assists
Clermont: 12 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Live uitslagen voetbal
Pierrick Capelle is 39 jaar oud. Geboortedatum: 15 april 1987.
Positie: Middenvelder.
Pierrick Capelle is 181 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Frankrijk.
Pierrick Capelle in 2025-2026: 18 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Angers | 39 jaar | € 150K | |
| Angers | 38 jaar | € 200K | |
| Angers | 38 jaar | € 200K | |
| Angers | 37 jaar | € 200K | |
| Angers | 37 jaar | € 250K | |
| Angers | 36 jaar | € 250K | |
| Angers | 36 jaar | € 250K | |
| Angers | 35 jaar | € 300K | |
| Angers | 35 jaar | € 500K | |
| Angers | 34 jaar | € 600K | |
| Angers | 34 jaar | € 800K | |
| Angers | 33 jaar | € 1,6 mln. | |
| Angers | 32 jaar | € 1,6 mln. | |
| Angers | 32 jaar | € 2 mln. | |
| Angers | 32 jaar | € 2 mln. | |
| Angers | 31 jaar | € 2 mln. | |
| Angers | 31 jaar | € 1 mln. | |
| Angers | 30 jaar | € 1 mln. | |
| Angers | 30 jaar | € 1 mln. | |
| Angers | 29 jaar | € 800K | |
| Angers | 29 jaar | € 800K | |
| Angers | 28 jaar | € 800K | |
| Clermont | 28 jaar | € 400K | |
| Clermont | 27 jaar | € 500K | |
| Clermont | 26 jaar | € 500K | |
| Clermont | 25 jaar | € 400K | |
| Clermont | 25 jaar | € 150K |
Pierrick Capelle in 2025-2026: 18 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities. Speelminuten: 797. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ligue 1 | Angers SCO | 16 | 648 | 0 | 1 | 6,3 |
| Coupe de France | Angers SCO | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Angers SCO | 16 | 475 | 0 | 0 | 6,4 |
| Coupe de France | Angers SCO | 3 | 243 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Ligue 2 | Angers SCO | 37 | 2.980 | 5 | 1 | 6,7 |
| Coupe de France | Angers SCO | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2022-2023 | Ligue 1 |
| Angers SCO |
| 26 |
| 1.425 |
| 0 |
| 3 |
| 6,3 |
| Coupe de France | Angers SCO | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Angers SCO | 30 | 1.187 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Angers SCO | 35 | 2.052 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Angers SCO | 3 | 247 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Angers SCO | 24 | 1.747 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Angers SCO | 26 | 1.845 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Angers SCO | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Coupe de la Ligue | Angers SCO | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Angers SCO | 28 | 1.893 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | Angers SCO | 32 | 1.750 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Angers SCO | 28 | 1.256 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 2 | Clermont | 11 | 811 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 2 | Clermont | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|