Advertentie
Rafael Thyere speelt voor Chapecoense. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Brazilië, Leeftijd: 33, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 250K. 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Chapecoense - Fluminense - RJ (25 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 700K (22 mei 2018)
Chapecoense: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Chapecoense voor het seizoen 2026 speelde Rafael Thyere 309 minuten en stond de speler in 4 wedstrijden in de basis.
Chapecoense: 39 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Sport Recife: 189 wedstrijden, 6 doelpunten, 1 assist
Grêmio - RS: 29 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Gerelateerde pagina's: Chapecoense, Live uitslagen voetbal
Rafael Thyere is 33 jaar oud. Geboortedatum: 17 mei 1993.
Positie: Verdediger.
Rafael Thyere speelt bij Chapecoense.
Rafael Thyere is 190 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Brazilië.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Chapecoense | 33 jaar | € 250K | |
| Recife PE | 32 jaar | € 300K | |
| Recife PE | 32 jaar | € 400K | |
| Recife PE | 31 jaar | € 600K | |
| Recife PE | 30 jaar | € 600K | |
| Recife PE | 30 jaar | € 600K | |
| Recife PE | 30 jaar | € 700K | |
| Recife PE | 29 jaar | € 500K | |
| Recife PE | 28 jaar | € 500K | |
| Recife PE | 28 jaar | € 450K | |
| Recife PE | 27 jaar | € 450K | |
| Recife PE | 27 jaar | € 500K | |
| Recife PE | 26 jaar | € 550K | |
| Chapecoense | 25 jaar | € 700K | |
| Grêmio | 24 jaar | € 500K | |
| Grêmio | 23 jaar | € 500K | |
| Grêmio | 23 jaar | € 250K | |
| Grêmio | 22 jaar | € 250K | |
| Grêmio | 22 jaar | € 100K | |
| Grêmio | 21 jaar | € 100K | |
| Grêmio | 20 jaar | € 100K | |
| Grêmio | 20 jaar | € 100K |
Rafael Thyere in 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Rafael Thyere in 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 553. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Braziliaanse Série A | Chapecoense | 6 | 309 | 0 | 0 | 6,1 |
| Copa do Brasil | Chapecoense | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Braziliaanse Série A | Sport Recife | 6 | 532 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Braziliaanse Série A | Sport Recife | 15 | 1.305 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Braziliaanse Série A | Sport Recife | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 22 | 1.957 | 2 | 0 | 7,0 |
| Copa do Brasil |
| Sport Recife |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 28 | 2.483 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Nordeste | Sport Recife | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 17 | 1.364 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Braziliaanse Série A | Sport Recife | 32 | 2.796 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Braziliaanse Campeonato Pernambucano | Sport Recife | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Série A | Sport Recife | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Braziliaanse Série A | Sport Recife | 9 | 584 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 34 | 3.018 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Braziliaanse Série B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braziliaanse Série A | Chapecoense | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2018 | Braziliaanse Série A | Chapecoense | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | Chapecoense | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Braziliaanse Série A | Chapecoense | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 7 | 630 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 12 | 756 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Braziliaanse Série A | Grêmio - RS | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|