Advertentie
Robin Pröpper speelt voor Twente Enschede. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Nederland, Leeftijd: 33, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 1,2 mln.. 2026-2027: 17 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Excelsior SBV - Twente Enschede (1 november 2026).
Bijgewerkt:

Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 3 mln. (17 mrt 2024)
Twente Enschede: 11 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Twente Enschede voor het seizoen 2026/27 speelde Robin Pröpper 857 minuten en stond de speler in 10 wedstrijden in de basis.
Twente Enschede: 163 wedstrijden, 13 doelpunten, 4 assists
Rangers: 43 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Heracles Almelo: 69 wedstrijden, 2 doelpunten, 6 assists
Gerelateerde pagina's: Twente Enschede, Live uitslagen voetbal
Robin Pröpper is 33 jaar oud. Geboortedatum: 23 september 1993.
Positie: Verdediger.
Robin Pröpper speelt bij Twente Enschede.
Robin Pröpper is 190 cm lang.
Voorkeursbeen: Beide.
Nationaliteit: Nederland.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Twente Enschede | 32 jaar | € 1,2 mln. | |
| Twente Enschede | 32 jaar | € 2 mln. | |
| Rangers | 31 jaar | € 2 mln. | |
| Rangers | 31 jaar | € 2,5 mln. | |
| Twente Enschede | 30 jaar | € 3 mln. | |
| Twente Enschede | 30 jaar | € 3 mln. | |
| Twente Enschede | 30 jaar | € 2,5 mln. | |
| Twente Enschede | 29 jaar | € 2,5 mln. | |
| Twente Enschede | 29 jaar | € 2 mln. | |
| Twente Enschede | 29 jaar | € 1,5 mln. | |
| Twente Enschede | 28 jaar | € 1,3 mln. | |
| Twente Enschede | 28 jaar | € 900K | |
| Twente Enschede | 28 jaar | € 900K | |
| Heracles Almelo | 27 jaar | € 800K | |
| Heracles Almelo | 27 jaar | € 700K | |
| Heracles Almelo | 27 jaar | € 650K | |
| Heracles Almelo | 26 jaar | € 650K | |
| Heracles Almelo | 26 jaar | € 800K | |
| Heracles Almelo | 25 jaar | € 800K | |
| Heracles Almelo | 25 jaar | € 800K | |
| Heracles Almelo | 24 jaar | € 800K | |
| Heracles Almelo | 24 jaar | € 700K | |
| Heracles Almelo | 23 jaar | € 600K | |
| Heracles Almelo | 23 jaar | € 600K | |
| Heracles Almelo | 22 jaar | € 500K | |
| De Graafschap | 22 jaar | € 350K | |
| De Graafschap | 21 jaar | € 300K | |
| De Graafschap | 21 jaar | € 200K | |
| De Graafschap | 20 jaar | € 150K | |
| De Graafschap | 20 jaar | € 125K | |
| De Graafschap | 19 jaar | € 100K | |
| De Graafschap | 18 jaar | € 50K |
Marktwaarde: € 1,2 mln..
Robin Pröpper in 2026-2027: 17 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Robin Pröpper in 2026-2027: 17 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 1.327. Gemiddelde beoordeling: 7,0.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Twente Enschede | 11 | 857 | 2 | 0 | 7,0 |
| Conference League | Twente Enschede | 6 | 470 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Eredivisie | Twente Enschede | 28 | 1.717 | 0 | 0 | 6,7 |
| KNVB Beker | Twente Enschede | 3 | 260 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | Rangers | 27 | 2.019 | 2 | 0 | 6,9 |
| Europa League | Rangers | 10 | 693 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Schotse ligabeker |
| Rangers |
| 3 |
| 255 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Schotse beker | Rangers | 2 | 152 | 0 | 0 | 7,0 |
| Champions League | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.755 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Twente Enschede | 6 | 484 | 0 | 0 | 6,4 | |
| KNVB Beker | Twente Enschede | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.834 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Twente Enschede | 4 | 279 | 1 | 0 | 6,7 | |
| KNVB Beker | Twente Enschede | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Twente Enschede | 33 | 2.850 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB Beker | Twente Enschede | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Heracles Almelo | 30 | 2.661 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB Beker | Heracles Almelo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | Heracles Almelo | 18 | 1.535 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Eredivisie | Heracles Almelo | 5 | 413 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Heracles Almelo | 15 | 1.290 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|