Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 350K (2 jun 2021)
Bijgewerkt:
Roddy MacGregor speelt voor Inverness. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Schotland, Leeftijd: 24, Marktwaarde: € 125K. Roddy MacGregor in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Roddy MacGregor speelde, was Inverness - Arbroath, met 14 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 17 oktober 2026.
Inverness: 8 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Inverness voor het seizoen 2026/27 speelde Roddy MacGregor 144 minuten en stond de speler in 1 wedstrijd in de basis.
Inverness: 105 wedstrijden, 5 doelpunten, 3 assists
Queen's Park: 69 wedstrijden, 7 doelpunten, 11 assists
Gerelateerde pagina's: Inverness, Live uitslagen voetbal
Roddy MacGregor is 24 jaar oud. Geboortedatum: 21 december 2001.
Positie: Middenvelder.
Roddy MacGregor speelt bij Inverness.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Queen's Park | 24 jaar | € 125K | |
| Queen's Park | 23 jaar | € 150K | |
| Queen's Park | 23 jaar | € 200K | |
| Queen's Park | 22 jaar | € 275K | |
| Queen's Park | 22 jaar | € 250K | |
| Inverness | 22 jaar | € 200K | |
| Inverness | 21 jaar | € 250K | |
| Inverness | 21 jaar | € 275K | |
| Inverness | 20 jaar | € 275K | |
| Inverness | 20 jaar | € 275K | |
| Inverness | 20 jaar | € 275K | |
| Inverness | 19 jaar | € 350K | |
| Inverness | 19 jaar | € 300K | |
| Inverness | 18 jaar | € 200K | |
| Inverness | 18 jaar | € 200K | |
| Inverness CT U20 | 18 jaar | € 100K | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 jaar | € 50K | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 jaar | € 50K |
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Schotland.
Marktwaarde: € 125K.
Roddy MacGregor in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Roddy MacGregor in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 148. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Championship | Inverness | 8 | 144 | 0 | 0 | 6,4 |
| Schotse ligabeker | Inverness | 1 | 4 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | Scottish Championship | Queen's Park | 26 | 2.050 | 0 | 5 | 6,3 |
| Schotse ligabeker | Queen's Park | 4 | 236 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Schotse beker | Queen's Park | 3 | 273 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Schotse Challenge Cup | Queen's Park | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 |
| Queen's Park |
| 24 |
| 1.622 |
| 1 |
| 2 |
| 6,4 |
| Schotse Challenge Cup | Queen's Park | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,6 |
| Schotse ligabeker | Queen's Park | 3 | 207 | 3 | 1 | 8,1 |
| Schotse beker | Queen's Park | 2 | 87 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Schotse ligabeker | Queen's Park | 2 | 180 | 2 | 1 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Inverness | 7 | 76 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Schotse beker | Inverness | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Schotse ligabeker | Inverness | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Scottish Championship | Inverness | 9 | 531 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse ligabeker | Inverness | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Schotse beker | Inverness | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Scottish Championship | Inverness | 20 | 1.240 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse ligabeker | Inverness | 4 | 300 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Schotse beker | Inverness | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Schotse Challenge Cup | Inverness | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Scottish Championship | Inverness | 25 | 1.804 | 0 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse ligabeker | Inverness | 6 | 450 | 1 | 0 | – | |
| Schotse beker | Inverness | 2 | 108 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2019-2020 | Scottish Championship | Inverness | 6 | 202 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse beker | Inverness | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| Schotse ligabeker | Inverness | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Schotse ligabeker | Inverness | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse beker | Inverness | 1 | 5 | 0 | 0 | – |