Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Hoogste: € 1,5 mln. (31 mei 2023)
Bijgewerkt:
Ryan Hedges speelt voor Derby County. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Wales, Leeftijd: 31, Lengte: 185 cm, Marktwaarde: € 700K. Ryan Hedges in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Ryan Hedges speelde, was Queens Park Rangers - Derby County, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 14 oktober 2026.
Derby County: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Derby County voor het seizoen 2026/27 speelde Ryan Hedges 523 minuten en stond de speler in 7 wedstrijden in de basis.
Derby County: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Blackburn Rovers: 145 wedstrijden, 8 doelpunten, 14 assists
Blackburn Rovers U21: 1 wedstrijd, 1 doelpunt, 0 assists
Aberdeen: 86 wedstrijden, 18 doelpunten, 15 assists
Barnsley: 46 wedstrijden, 1 doelpunt, 2 assists
Gerelateerde pagina's: Derby County, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Blackburn Rovers | 30 jaar | € 700K | |
| Blackburn Rovers | 30 jaar | € 800K | |
| Blackburn Rovers | 29 jaar | € 900K | |
| Blackburn Rovers | 29 jaar | € 1 mln. | |
| Blackburn Rovers | 28 jaar | € 1,2 mln. | |
| Blackburn Rovers | 28 jaar | € 1,2 mln. | |
| Blackburn Rovers | 27 jaar | € 1,5 mln. | |
| Blackburn Rovers | 27 jaar | € 1,2 mln. | |
| Blackburn Rovers | 26 jaar | € 600K | |
| Aberdeen | 26 jaar | € 800K | |
| Aberdeen | 25 jaar | € 800K | |
| Aberdeen | 25 jaar | € 800K | |
| Aberdeen | 25 jaar | € 500K | |
| Aberdeen | 24 jaar | € 400K | |
| Aberdeen | 24 jaar | € 500K | |
| Aberdeen | 24 jaar | € 250K | |
| Barnsley | 22 jaar | € 250K | |
| Barnsley | 22 jaar | € 250K | |
| Barnsley | 21 jaar | € 100K | |
| Yeovil Town | 21 jaar | € 75K |
Positie: Middenvelder.
Ryan Hedges speelt bij Derby County.
Ryan Hedges is 185 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Wales.
Marktwaarde: € 700K.
Ryan Hedges in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Ryan Hedges is 31 jaar oud. Geboortedatum: 8 juli 1995.
Ryan Hedges in 2026-2027: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 523. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Derby County | 9 | 523 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Championship | Blackburn Rovers | 24 | 1.576 | 1 | 2 | 6,4 |
| 2024-2025 | Championship | Blackburn Rovers | 42 | 2.588 | 1 | 2 | 6,5 |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | Championship | Blackburn Rovers | 17 | 987 | 2 | 3 | 6,7 |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 2 | 8,6 |
| 2022-2023 | Championship | Blackburn Rovers | 42 | 2.399 | 4 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackburn Rovers | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2021-2022 | Championship | Blackburn Rovers | 12 | 487 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Aberdeen | 16 | 1.377 | 2 | 4 | 6,7 | |
| UEFA Europa Conference League | Aberdeen | 3 | 178 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Scottish Cup | Aberdeen | 1 | 59 | 1 | 1 | 8,8 | |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | Aberdeen | 28 | 2.081 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Aberdeen | 3 | 225 | 4 | 0 | – | |
| UEFA Europa Conference League | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 | |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Aberdeen | 22 | 1.213 | 4 | 5 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Aberdeen | 4 | 341 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Scottish Cup | Aberdeen | 2 | 113 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 2 | 185 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | UEFA Europa League | Aberdeen | 2 | 151 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League One | Barnsley | 14 | 433 | 0 | 1 | 6,5 | |
| FA Cup | Barnsley | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Championship | Barnsley | 23 | 690 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Barnsley | 8 | 171 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|