Advertentie
Satoki Uejo speelt voor Cerezo Osaka. Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Japan, Leeftijd: 29, Lengte: 166 cm, Marktwaarde: € 325K. 2026-2027: 6 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Kashima Antlers - Cerezo Osaka (31 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Hoogste: € 850K (13 jan 2022)
Cerezo Osaka: 6 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Cerezo Osaka voor het seizoen 2026/27 speelde Satoki Uejo 102 minuten en stond de speler in 0 wedstrijden in de basis.
Cerezo Osaka: 121 wedstrijden, 9 doelpunten, 3 assists
Fagiano Okayama: 37 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Cerezo Osaka, Live uitslagen voetbal
Satoki Uejo is 29 jaar oud. Geboortedatum: 27 april 1997.
Positie: Aanvaller.
Satoki Uejo speelt bij Cerezo Osaka.
Satoki Uejo is 166 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Japan.
Marktwaarde: € 325K.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Cerezo Osaka | 29 jaar | € 325K | |
| Cerezo Osaka | 28 jaar | € 375K | |
| Cerezo Osaka | 28 jaar | € 400K | |
| Cerezo Osaka | 27 jaar | € 450K | |
| Cerezo Osaka | 27 jaar | € 500K | |
| Cerezo Osaka | 26 jaar | € 650K | |
| Cerezo Osaka | 26 jaar | € 650K | |
| Cerezo Osaka | 25 jaar | € 700K | |
| Cerezo Osaka | 25 jaar | € 750K | |
| Cerezo Osaka | 24 jaar | € 850K | |
| Fagiano Okayama | 24 jaar | € 600K | |
| Fagiano Okayama | 23 jaar | € 600K | |
| Fagiano Okayama | 22 jaar | € 400K | |
| Ryukyu Okinawa | 22 jaar | € 500K | |
| Ryukyu Okinawa | 22 jaar | € 100K | |
| Ryukyu Okinawa | 21 jaar | € 100K |
Satoki Uejo in 2026-2027: 6 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 102. Gemiddelde beoordeling: 6,3.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 6 | 102 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2026 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 9 | 129 | 1 | 0 | 6,4 |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Cerezo Osaka | 1 | 25 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 8 | 251 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 29 | 725 | 0 | 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 7 | 447 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Cerezo Osaka | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Emperor's Cup | Cerezo Osaka | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 13 | 496 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 12 | 460 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Cerezo Osaka | 10 | 511 | 0 | 0 | – | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Cerezo Osaka | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 9 | 436 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | J.League Cup | Cerezo Osaka | 7 | 334 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanse J1 League | Cerezo Osaka | 5 | 146 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Emperor's Cup | Cerezo Osaka | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Japanse J2 League | Fagiano Okayama | 11 | 931 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Japanse J2 League | Fagiano Okayama | 18 | 1.450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Japanse J2 League | Fagiano Okayama | 8 | 665 | 0 | 0 | – |
|---|