Advertentie
Positie: Verdediger, Nationaliteit: Chili, Leeftijd: 34, Lengte: 175 cm. 2025: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Audax Italiano - Deportes Temuco (2 juli 2025).
Bijgewerkt:
Geen gegevens beschikbaar
Deportes Temuco: 4 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Unión Española: 87 wedstrijden, 3 doelpunten, 3 assists
Deportes La Serena: 14 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Univ Catolica: 83 wedstrijden, 0 doelpunten, 3 assists
Palestino: 5 wedstrijden, 0 doelpunten, 2 assists
Audax Italiano: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Live uitslagen voetbal
Stefano Magnasco is 34 jaar oud. Geboortedatum: 28 september 1992.
Positie: Verdediger.
Stefano Magnasco is 175 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Chili.
Stefano Magnasco in 2025: 4 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Stefano Magnasco in 2025: 4 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 293. Gemiddelde beoordeling: 6,1.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Copa Chile | Deportes Temuco | 4 | 293 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Chileense Primera División | Unión Española | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | Chileense Primera División | Unión Española | 8 | 291 | 0 | 0 | 6,3 |
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2023-2024 | Chileense Primera División | Unión Española | 5 | 335 | 1 | 0 | 6,3 |
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2023 |
|---|
| Chileense Primera División |
| Unión Española |
| 5 |
| 438 |
| 1 |
| 1 |
| 7,1 |
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Copa Chile | Unión Española | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Chileense Primera División | Unión Española | 24 | 2.080 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 4 | 345 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Unión Española | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2021 | Chileense Primera División | Unión Española | 22 | 1.940 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 3 | 278 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Unión Española | 2 | 186 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Chileense Primera División | Unión Española | 6 | 509 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión Española | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Chileense Primera División | Deportes La Serena | 14 | 1.242 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Chileense Primera División | Univ Catolica | 3 | 187 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 5 | 413 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Univ Catolica | 1 | 88 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2019 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 6 | 465 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 5 | 345 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2018-2019 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 10 | 594 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chileense Supercup | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2018 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2017-2018 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 13 | 635 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 3 | 146 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 11 | 679 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chileense Primera División | Palestino | 1 | 76 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2015-2016 | Chileense Primera División | Univ Catolica | 20 | 945 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chileense Primera División | Audax Italiano | 1 | 87 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Chileense Primera División | Palestino | 4 | 360 | 0 | 1 | 7,5 | |
| Chileense Primera División | Huachipato | 2 | 166 | 1 | 0 | 7,3 |