Advertentie
Stephen Welsh speelt voor Swansea City. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Schotland, Leeftijd: 26, Lengte: 191 cm, Marktwaarde: € 2 mln.. 2026-2027: 18 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist. Laatste geregistreerde optreden: Portsmouth - Swansea City (3 november 2026).
Bijgewerkt:

Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 2 mln. (19 mei 2026)
Swansea City: 14 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Volgens de beschikbare gegevens van Swansea City voor het seizoen 2026/27 speelde Stephen Welsh 1054 minuten en stond de speler in 13 wedstrijden in de basis.
Swansea City: 14 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Motherwell: 29 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Celtic: 73 wedstrijden, 4 doelpunten, 1 assist
KV Mechelen: 17 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Greenock Morton: 5 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Inverness: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Swansea City, Live uitslagen voetbal
Stephen Welsh is 26 jaar oud. Geboortedatum: 19 januari 2000.
Positie: Verdediger.
Stephen Welsh speelt bij Swansea City.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Motherwell | 26 jaar | € 2 mln. | |
| Motherwell | 26 jaar | € 1,5 mln. | |
| Motherwell | 25 jaar | € 800K | |
| Motherwell | 25 jaar | € 800K | |
| Mechelen | 25 jaar | € 1 mln. | |
| Celtic | 24 jaar | € 800K | |
| Celtic | 24 jaar | € 800K | |
| Celtic | 23 jaar | € 800K | |
| Celtic | 23 jaar | € 1 mln. | |
| Celtic | 22 jaar | € 1,5 mln. | |
| Celtic | 22 jaar | € 1,5 mln. | |
| Celtic | 21 jaar | € 1,5 mln. | |
| Celtic | 21 jaar | € 1,2 mln. | |
| Celtic | 20 jaar | € 200K | |
| Celtic B | 20 jaar | € 150K | |
| Greenock Morton | 19 jaar | € 50K |
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Schotland.
Marktwaarde: € 2 mln..
Stephen Welsh in 2026-2027: 18 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities.
Stephen Welsh in 2026-2027: 18 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities. Speelminuten: 1.377.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Swansea City | 14 | 1.054 | 0 | 1 | 6,8 |
| Nations League | SchotlandNationale ploeg | 4 | 323 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Motherwell | 27 | 2.281 | 1 | 1 | 7,1 |
| Schotse ligabeker | Motherwell | 2 | 134 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Premiership | Celtic | 1 | 7 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Schotse beker | Celtic | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | Belgische Pro League |
| KV Mechelen |
| 17 |
| 1.303 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| Scottish Premiership | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| Schotse ligabeker | Celtic | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Celtic | 10 | 496 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schotse beker | Celtic | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Celtic | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Champions League | Celtic | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Celtic | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Celtic | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Champions League | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Schotse ligabeker | Celtic | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Celtic | 10 | 802 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Celtic | 6 | 539 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Schotse beker | Celtic | 3 | 210 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Schotse ligabeker | Celtic | 2 | 168 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Champions League | Celtic | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Conference League | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| EK-kwalificatie O21 | SchotlandNationale ploeg | 8 | 671 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | Celtic | 16 | 1.367 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Celtic | 3 | 56 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Schotse beker | Celtic | 2 | 182 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Celtic | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Greenock Morton | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Schotse beker | Greenock Morton | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Championship | Inverness | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |