Advertentie
Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Bulgarije, Leeftijd: 31, Lengte: 185 cm, Marktwaarde: € 25K. 2024-2025: 33 wedstrijden, 6 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Leixoes - Feirense (14 mei 2025).
Bijgewerkt:
Hoogste: € 500K (17 sep 2018)
Feirense: 76 wedstrijden, 18 doelpunten, 2 assists
Viseu: 22 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Moreirense: 14 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Gerelateerde pagina's: Live uitslagen voetbal
Steven Petkov is 31 jaar oud. Geboortedatum: 7 mei 1995.
Positie: Aanvaller.
Steven Petkov is 185 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Bulgarije.
Marktwaarde: € 25K.
Steven Petkov in 2024-2025: 33 wedstrijden, 6 doelpunten en 0 assists in alle competities.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 jaar | € 25K | |
| Ponferradina | 31 jaar | € 50K | |
| Ponferradina | 30 jaar | € 100K | |
| Botev Plovdiv | 30 jaar | € 150K | |
| Feirense | 30 jaar | € 200K | |
| Feirense | 29 jaar | € 250K | |
| Viseu | 29 jaar | € 100K | |
| Viseu | 28 jaar | € 150K | |
| Moreirense | 28 jaar | € 150K | |
| Moreirense | 27 jaar | € 200K | |
| Feirense | 27 jaar | € 300K | |
| Feirense | 26 jaar | € 300K | |
| Levski Sofia | 26 jaar | € 200K | |
| Levski Sofia | 25 jaar | € 300K | |
| Karviná | 24 jaar | € 300K | |
| Feirense | 24 jaar | € 500K | |
| Feirense | 23 jaar | € 500K | |
| Botev Plovdiv | 23 jaar | € 500K | |
| Botev Plovdiv | 22 jaar | € 250K | |
| Botev Plovdiv | 22 jaar | € 200K | |
| PFK Montana | 21 jaar | € 200K | |
| PFK Montana | 21 jaar | € 200K | |
| Beroe Stara Zagora | 20 jaar | € 200K | |
| Beroe Stara Zagora | 20 jaar | € 150K |
Steven Petkov in 2024-2025: 33 wedstrijden, 6 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 1.499. Gemiddelde beoordeling: 6,6.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Liga Portugal 2 | Feirense | 33 | 1.499 | 6 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Liga Portugal 2 | Viseu | 22 | 348 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Moreirense | 10 | 178 | 1 | 0 | 6,6 |
| Portugese ligabeker | Moreirense | 3 | 103 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Portugese beker | Moreirense | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Feirense | 24 | 1.461 | 11 | 2 | 7,1 |
| Feirense |
| 2 |
| 77 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Bulgaarse Eerste Liga | Feirense | 5 | 177 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Feirense | 11 | 512 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugese beker | Feirense | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,4 |