Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 600K (11 jun 2024)
Bijgewerkt:
Takuya Shimamura speelt voor Yokohama. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Japan, Leeftijd: 27, Lengte: 170 cm, Marktwaarde: € 350K. Takuya Shimamura in 2026-2027: 8 wedstrijden, 2 doelpunten en 1 assist in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Takuya Shimamura speelde, was Yokohama - Oita Trinita, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 10 oktober 2026.
Yokohama: 9 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Yokohama voor het seizoen 2026/27 speelde Takuya Shimamura 732 minuten en stond de speler in 9 wedstrijden in de basis.
Yokohama: 8 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Albirex Niigata: 24 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Kashiwa Reysol: 29 wedstrijden, 3 doelpunten, 3 assists
Roasso Kumamoto: 40 wedstrijden, 2 doelpunten, 7 assists
Imabari: 37 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Cerezo Osaka U23: 19 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Yokohama, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Albirex Niigata | 27 jaar | € 350K | |
| Albirex Niigata | 26 jaar | € 400K | |
| Kashiwa Reysol | 26 jaar | € 450K | |
| Kashiwa Reysol | 25 jaar | € 550K | |
| Kashiwa Reysol | 25 jaar | € 600K | |
| Kashiwa Reysol | 24 jaar | € 400K | |
| Roasso Kumamoto | 24 jaar | € 250K | |
| Imabari | 23 jaar | € 175K | |
| Imabari | 23 jaar | € 200K | |
| Imabari | 22 jaar | € 225K | |
| Imabari | 22 jaar | € 225K | |
| Cerezo Osaka | 21 jaar | € 225K | |
| Kyoto Sanga | 20 jaar | € 25K | |
| Gifu | 19 jaar | € 25K | |
| Kyoto Sanga | 18 jaar | € 25K | |
| Kyoto Sanga | 18 jaar | € 25K |
Takuya Shimamura is 27 jaar oud. Geboortedatum: 6 maart 1999.
Positie: Middenvelder.
Takuya Shimamura speelt bij Yokohama.
Takuya Shimamura is 170 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Japan.
Marktwaarde: € 350K.
Takuya Shimamura in 2026-2027: 8 wedstrijden, 2 doelpunten en 1 assist in alle competities.
Takuya Shimamura in 2026-2027: 8 wedstrijden, 2 doelpunten en 1 assist in alle competities. Speelminuten: 673. Gemiddelde beoordeling: 6,8.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Japanse J2 League | Yokohama | 8 | 673 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2026 | J2/J3 100 Year Vision League | Albirex Niigata | 7 | 266 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Japanse J1 League | Albirex Niigata | 9 | 420 | 0 | 1 | 6,4 |
| J2/J3 100 Year Vision League | Albirex Niigata | 4 | 181 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Japanse J1 League | Albirex Niigata | 4 | 181 | 1 | 0 | 6,2 |
| Japanse J1 League | Kashiwa Reysol | 1 | 18 | 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024-2025 | Japanse J1 League | Kashiwa Reysol | 3 | 54 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024 | Japanse J1 League | Kashiwa Reysol | 18 | 710 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Japanse J1 League | Kashiwa Reysol | 7 | 221 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanse J2 League | Roasso Kumamoto | 8 | 682 | 0 | 3 | 6,4 | |
| Japanese Emperor's Cup | Roasso Kumamoto | 2 | 170 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Japanse J2 League | Roasso Kumamoto | 13 | 963 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Japanse J2 League | Roasso Kumamoto | 15 | 1.006 | 2 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Roasso Kumamoto | 2 | 176 | 0 | 0 | – | |
| Japanse J3 League | Imabari | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Japanse J3 League | Imabari | 15 | 779 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Japanse J3 League | Imabari | 12 | 879 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Japanse J3 League | Imabari | 8 | 474 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Imabari | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Japanse J3 League | Cerezo Osaka U23 | 12 | 863 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Japanse J3 League | Cerezo Osaka U23 | 7 | 595 | 0 | 0 | – |
|---|