Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 225K (26 dec 2023)
Bijgewerkt:
Will Aimson speelt voor Salford City. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Engeland, Leeftijd: 32, Lengte: 179 cm, Marktwaarde: € 200K. Will Aimson in 2026-2027: 11 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Will Aimson speelde, was Cheltenham Town - Salford City, met 90 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 10 oktober 2026.
Salford City: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Salford City voor het seizoen 2026/27 speelde Will Aimson 810 minuten en stond de speler in 9 wedstrijden in de basis.
Salford City: 11 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Wigan Athletic: 98 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Exeter City: 61 wedstrijden, 5 doelpunten, 2 assists
Bolton Wanderers: 45 wedstrijden, 1 doelpunt, 2 assists
Plymouth Argyle: 53 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Bury: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Salford City, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Wigan Athletic | 31 jaar | € 200K | |
| Wigan Athletic | 31 jaar | € 225K | |
| Wigan Athletic | 31 jaar | € 225K | |
| Wigan Athletic | 30 jaar | € 225K | |
| Exeter City | 30 jaar | € 225K | |
| Exeter City | 29 jaar | € 225K | |
| Exeter City | 29 jaar | € 200K | |
| Exeter City | 28 jaar | € 200K | |
| Bolton Wanderers | 28 jaar | € 200K | |
| Blackpool | 22 jaar | € 75K | |
| Blackpool | 21 jaar | € 75K |
Will Aimson is 32 jaar oud. Geboortedatum: 1 januari 1994.
Positie: Verdediger.
Will Aimson speelt bij Salford City.
Will Aimson is 179 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Engeland.
Marktwaarde: € 200K.
Will Aimson in 2026-2027: 11 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Will Aimson in 2026-2027: 11 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 997. Gemiddelde beoordeling: 6,7.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | English Football League Two | Salford City | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Salford City | 1 | 97 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | English Football League One | Wigan Athletic | 43 | 3.842 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Wigan Athletic | 4 | 351 | 1 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Wigan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Trophy |
| Wigan Athletic |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | English Football League One | Wigan Athletic | 43 | 3.718 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wigan Athletic | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Trophy | Wigan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | English Football League One | Exeter City | 36 | 2.978 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Exeter City | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | English Football League One | Exeter City | 18 | 1.611 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League One | Bolton Wanderers | 11 | 827 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 332 | 0 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | English Football League One | Bolton Wanderers | 25 | 2.030 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | English Football League One | Plymouth Argyle | 40 | 3.437 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Plymouth Argyle | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Plymouth Argyle | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,5 | |
| English Football League Trophy | Plymouth Argyle | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | English Football League Two | Plymouth Argyle | 5 | 405 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Plymouth Argyle | 2 | 134 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | English Football League Two | Bury | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | English Football League One | Blackpool | 8 | 417 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|