
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 80 mil. € (2. jun 2025.)
Poslednje ažuriranje:
Achraf Hakimi – trenutni klub: PSG. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Maroko, Godine: 27, Visina: 181 cm, Tržišna vrednost: 80 mil. €. Achraf Hakimi u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Achraf Hakimi bila je Manchester City - Paris Saint Germain; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 14. oktobar 2026..
Paris Saint Germain – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Paris Saint Germain za sezonu 2026/27, Achraf Hakimi je odigrao 381 minut i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Paris Saint Germain – nastupi: 230, golovi: 29, asistencije: 42
Inter Milan – nastupi: 47, golovi: 7, asistencije: 11
Borussia Dortmund – nastupi: 77, golovi: 13, asistencije: 18
Real Madrid – nastupi: 14, golovi: 2, asistencije: 1
Povezane strane: PSG, Rezultati uživo
Achraf Hakimi – starost: 27 godina. Datum rođenja: 4. novembar 1998..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| PSG | 27 godina | 80 mil. € | |
| PSG | 27 godina | 80 mil. € | |
| PSG | 26 godina | 80 mil. € | |
| PSG | 26 godina | 65 mil. € | |
| PSG | 26 godina | 60 mil. € | |
| PSG | 25 godina | 60 mil. € | |
| PSG | 25 godina | 65 mil. € | |
| PSG | 24 godine | 65 mil. € | |
| PSG | 24 godine | 70 mil. € | |
| PSG | 23 godine | 65 mil. € | |
| PSG | 23 godine | 65 mil. € | |
| PSG | 23 godine | 70 mil. € | |
| PSG | 22 godine | 70 mil. € | |
| Inter | 22 godine | 60 mil. € | |
| Inter | 22 godine | 50 mil. € | |
| Inter | 21 godina | 50 mil. € | |
| Dortmund | 21 godina | 54 mil. € | |
| Dortmund | 21 godina | 60 mil. € | |
| Dortmund | 21 godina | 45 mil. € | |
| Dortmund | 20 godina | 30 mil. € | |
| Dortmund | 20 godina | 30 mil. € | |
| Dortmund | 20 godina | 25 mil. € | |
| Dortmund | 19 godina | 11 mil. € | |
| Dortmund | 19 godina | 7,5 mil. € | |
| Real Madrid | 19 godina | 5 mil. € | |
| Real Madrid | 19 godina | 5 mil. € | |
| Real Madrid Castilla | 18 godina | 300 hilj. € | |
| Real Madrid Castilla | 18 godina | 300 hilj. € | |
| Real Madrid Castilla | 18 godina | 250 hilj. € | |
| Real Madrid Castilla | 17 godina | 250 hilj. € |
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Achraf Hakimi igra za klub PSG.
Achraf Hakimi – visina: 181 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Maroko.
Tržišna vrednost: 80 mil. €.
Achraf Hakimi u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Achraf Hakimi u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 535. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2026-2027 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 5 | 381 | 0 | 0 | 6,6 |
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| UEFA Superkup | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Svetsko prvenstvo | MarokoReprezentacija | 6 | 570 | 1 | 2 | 7,3 | |
| World Championship qualification (CAF) |
| MarokoReprezentacija |
| 6 |
| 540 |
| 0 |
| 3 |
| 7,6 |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 65 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2025-2026 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 18 | 1.374 | 2 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 13 | 1.154 | 1 | 6 | 7,1 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 2 | 156 | 0 | 3 | 7,8 |
| 2025 | Svetsko klupsko prvenstvo | Paris Saint Germain | 4 | 323 | 2 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Superkup | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 10 | 896 | 1 | 2 | 7,5 |
| 2024-2025 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 25 | 2.067 | 4 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 17 | 1.541 | 4 | 5 | 7,5 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 377 | 1 | 1 | 7,5 | |
| Svetsko klupsko prvenstvo | Paris Saint Germain | 3 | 270 | 0 | 2 | 7,5 | |
| Men's Olympic Football Tournament | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 |
| 2024 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Men's Olympic Football Tournament | MarokoReprezentacija | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 25 | 1.931 | 4 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 11 | 982 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Men's Olympic Football Tournament | Paris Saint Germain | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,8 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paris Saint Germain | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,9 | |
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2023 | Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 6 | 540 | 1 | 2 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 28 | 2.053 | 5 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 8 | 580 | 0 | 2 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paris Saint Germain | 4 | 203 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 3 | 233 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Svetsko prvenstvo | MarokoReprezentacija | 1 | 85 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2022 | Svetsko prvenstvo | MarokoReprezentacija | 6 | 548 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | MarokoReprezentacija | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga 1 | Paris Saint Germain | 32 | 2.485 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Paris Saint Germain | 8 | 718 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paris Saint Germain | 3 | 136 | 0 | 1 | 7,0 | |
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 2 | 168 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021 | Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 5 | 480 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paris Saint Germain | 2 | 118 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A | Inter Milan | 37 | 2.672 | 7 | 8 | 6,9 | |
| UEFA Liga šampiona | Inter Milan | 5 | 358 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 3 | 186 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Inter Milan | 2 | 111 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 3 | 252 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 33 | 2.716 | 5 | 10 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Borussia Dortmund | 8 | 709 | 4 | 0 | 7,5 | |
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 3 | 131 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | DFL Supercup | Borussia Dortmund | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afrički kup nacija | MarokoReprezentacija | 4 | 390 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 21 | 1.740 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Borussia Dortmund | 5 | 370 | 0 | 3 | 7,1 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Borussia Dortmund | 3 | 180 | 1 | 1 | 7,6 | |
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 2 | 240 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | MarokoReprezentacija | 2 | 111 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Svetsko prvenstvo | MarokoReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | La Liga | Real Madrid | 9 | 757 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Madrid | 3 | 118 | 0 | 1 | 6,7 | |
| UEFA Liga šampiona | Real Madrid | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |