Reklama
Aké Arnaud Loba – trenutni klub: East Bengal. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Obala Slonovače (Kot d’Ivoar), Godine: 28, Visina: 180 cm, Tržišna vrednost: 650 hilj. €. 2026-2027 – nastupi: 4, golovi: 2, asistencije: 2. Poslednji zabeleženi nastup: Al Seeb - East Bengal (27. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 4,5 mil. € (9. jan 2020.)
East Bengal – nastupi: 2, golovi: 2, asistencije: 2
Prema dostupnim podacima ekipe East Bengal za sezonu 2026/27, Aké Arnaud Loba je odigrao 68 minuta i počeo 1 utakmicu u startnoj postavi.
East Bengal – nastupi: 4, golovi: 2, asistencije: 2
Querétaro – nastupi: 44, golovi: 9, asistencije: 3
Mazatlan – nastupi: 26, golovi: 9, asistencije: 3
Club Tijuana – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Nashville – nastupi: 43, golovi: 3, asistencije: 1
Rayados de Monterrey – nastupi: 25, golovi: 7, asistencije: 0
Povezane strane: East Bengal, Rezultati uživo
Aké Arnaud Loba – starost: 28 godina. Datum rođenja: 1. april 1998..
Pozicija: Napadač.
Aké Arnaud Loba igra za klub East Bengal.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 27 godina | 650 hilj. € | |
| Free Player | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Free Player | 27 godina | 1,2 mil. € | |
| Queretaro | 26 godina | 1,5 mil. € | |
| Club Tijuana | 26 godina | 2,2 mil. € | |
| Mazatlan | 25 godina | 2,2 mil. € | |
| Mazatlan | 25 godina | 2,2 mil. € | |
| Mazatlan | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Nashville | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Nashville | 23 godine | 3 mil. € | |
| Nashville | 23 godine | 4,5 mil. € | |
| Monterrey | 23 godine | 3 mil. € | |
| Monterrey | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Monterrey | 22 godine | 4 mil. € | |
| Monterrey | 22 godine | 4 mil. € | |
| Monterrey | 21 godina | 4,5 mil. € | |
| Queretaro | 21 godina | 1,5 mil. € | |
| Queretaro | 20 godina | 800 hilj. € |
Aké Arnaud Loba – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Obala Slonovače (Kot d’Ivoar).
Tržišna vrednost: 650 hilj. €.
Aké Arnaud Loba u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Aké Arnaud Loba u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 105. Prosečna ocena: 7,1.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFK Liga šampiona 2 | East Bengal | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,3 |
| Indijska Superliga | East Bengal | 2 | 68 | 2 | 2 | 7,8 | |
| 2024-2025 | Liga MX | Querétaro | 3 | 150 | 0 | 0 | 6,6 |
| Kup liga | Querétaro | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Liga MX | Querétaro | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,2 |
| Kup liga | Querétaro | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga MX | Mazatlan |
| 9 |
| 557 |
| 6 |
| 1 |
| 7,2 |
| Kup liga | Mazatlan | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga MX | Club Tijuana | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Kup liga | Mazatlan | 1 | 79 | 1 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MX | Mazatlan | 14 | 794 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup liga | Mazatlan | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | MLS | Nashville | 17 | 257 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otvoreni kup SAD | Nashville | 2 | 118 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | MLS | Nashville | 5 | 88 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otvoreni kup SAD | Nashville | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2021 | MLS | Nashville | 18 | 336 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Kup šampiona | Rayados de Monterrey | 2 | 92 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 18 | 776 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 3 | 120 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kopa MX | Rayados de Monterrey | 2 | 85 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Querétaro | 17 | 1.165 | 6 | 3 | 6,8 | |
| Kopa MX | Querétaro | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Querétaro | 19 | 1.055 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Perua | Universidad San Martin | 9 | 600 | 7 | 3 | 7,7 |
| 2018 | Liga 1 Perua | Universidad San Martin | 4 | 288 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 Perua | Universidad San Martin | 15 | 1.245 | 8 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Perua | Cusco | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |