Reklama
Alejandro Silva – trenutni klub: Olimpia Asuncion. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Urugvaj, Godine: 37, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 150 hilj. €. 2026 – nastupi: 22, golovi: 3, asistencije: 2. Poslednji zabeleženi nastup: Olimpia Asuncion - Deportivo Recoleta (5. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 2 mil. € (8. okt 2017.)
Recoleta – nastupi: 19, golovi: 3, asistencije: 2
Prema dostupnim podacima ekipe Recoleta za sezonu 2026, Alejandro Silva je odigrao 678 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Recoleta – nastupi: 53, golovi: 12, asistencije: 8
Olimpia Asuncion – nastupi: 190, golovi: 28, asistencije: 24
Club Libertad Asunción – nastupi: 33, golovi: 3, asistencije: 2
Montreal Impact – nastupi: 31, golovi: 5, asistencije: 8
Lanús – nastupi: 50, golovi: 4, asistencije: 2
Povezane strane: Olimpia Asuncion, Rezultati uživo
Alejandro Silva – starost: 37 godina. Datum rođenja: 4. septembar 1989..
Pozicija: Vezni igrač.
Alejandro Silva igra za klub Olimpia Asuncion.
Alejandro Silva – visina: 178 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Olimpia Asuncion | 36 godina | 150 hilj. € | |
| Libertad | 35 godina | 300 hilj. € | |
| Libertad | 34 godine | 400 hilj. € | |
| Olimpia Asuncion | 34 godine | 600 hilj. € | |
| Olimpia Asuncion | 33 godine | 800 hilj. € | |
| Olimpia Asuncion | 33 godine | 1 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 32 godine | 1 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 32 godine | 1 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 31 godina | 1 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 31 godina | 1,2 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 31 godina | 1,4 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 30 godina | 1,4 mil. € | |
| Olimpia Asuncion | 30 godina | 1,8 mil. € | |
| Montreal Impact | 29 godina | 1,8 mil. € | |
| Montreal Impact | 28 godina | 1,8 mil. € | |
| Lanús | 28 godina | 2 mil. € | |
| Lanús | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Lanús | 26 godina | 800 hilj. € | |
| Olimpia Asuncion | 25 godina | 900 hilj. € | |
| Lanús | 25 godina | 900 hilj. € | |
| Penarol | 24 godine | 1,1 mil. € | |
| Centro Atletico Fenix | 22 godine | 325 hilj. € | |
| Centro Atletico Fenix | 21 godina | 175 hilj. € | |
| Centro Atletico Fenix | 21 godina | 125 hilj. € | |
| Centro Atletico Fenix | 20 godina | 125 hilj. € | |
| Centro Atletico Fenix | 20 godina | 100 hilj. € |
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Urugvaj.
Tržišna vrednost: 150 hilj. €.
Alejandro Silva u sezoni 2026: 22 utakmice, 3 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Alejandro Silva u sezoni 2026: 22 utakmice, 3 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 794.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Prva divizija Paragvaja | Recoleta | 12 | 411 | 1 | 2 | 6,6 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Recoleta | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 7 | 267 | 2 | 0 | 7,0 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Olimpia Asuncion | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Prva divizija Paragvaja | Recoleta | 35 | 2.626 | 11 | 4 | 6,7 |
| 2024-2025 | Prva divizija Paragvaja | Recoleta | 5 | 296 | 0 | 2 | 6,4 |
| Club Libertad Asunción |
| 7 |
| 390 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Club Libertad Asunción | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Prva divizija Paragvaja | Club Libertad Asunción | 13 | 367 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Club Libertad Asunción | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Prva divizija Paragvaja | Club Libertad Asunción | 8 | 365 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Club Libertad Asunción | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 2 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 29 | 2.180 | 5 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 9 | 764 | 1 | 3 | 7,0 |
| 2022-2023 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 18 | 1.339 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Superkup Paragvaja | Olimpia Asuncion | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 10 | 620 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 9 | 577 | 1 | 1 | 6,9 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Olimpia Asuncion | 2 | 174 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2021-2022 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 21 | 1.502 | 4 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Superkup Paragvaja | Olimpia Asuncion | 1 | 83 | 1 | 1 | – |
| 2021 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 8 | 646 | 3 | 4 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 5 | 261 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 21 | 1.675 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 2 | 71 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 7 | 406 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 6 | 321 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2019-2020 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 11 | 868 | 1 | 1 | – |
|---|
| 2019 | KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 4 | 339 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 2 | 122 | 0 | 2 | 7,0 |
| 2018-2019 | Prva divizija Paragvaja | Olimpia Asuncion | 7 | 554 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Olimpia Asuncion | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| MLS | Montreal Impact | 6 | 534 | 3 | 2 | 7,7 |
| 2018 | MLS | Montreal Impact | 16 | 1.203 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Lanús | 1 | 75 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | MLS | Montreal Impact | 9 | 631 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Argentine | Lanús | 14 | 867 | 2 | 1 | 6,9 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Lanús | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Prva divizija Argentine | Lanús | 23 | 1.206 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2015 | Prva divizija Argentine | Lanús | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Prva divizija Argentine | Lanús | 6 | 223 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Prva divizija Argentine | Lanús | 4 | 200 | 0 | 0 | – |
|---|