Reklama
Arnaut Danjuma – trenutni klub: Valencia. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Holandija, Godine: 29, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 3 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Elche - Valencia (1. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:

Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 50 mil. € (20. mar 2022.)
Valencia – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Valencia za sezonu 2026/27, Arnaut Danjuma je odigrao 839 minuta i počeo 9 utakmica u startnoj postavi.
Valencia – nastupi: 45, golovi: 4, asistencije: 4
Girona – nastupi: 34, golovi: 3, asistencije: 2
Villarreal – nastupi: 59, golovi: 24, asistencije: 5
Everton U21 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Everton – nastupi: 20, golovi: 2, asistencije: 0
Tottenham Hotspur – nastupi: 12, golovi: 2, asistencije: 0
Povezane strane: Valencia, Rezultati uživo
Arnaut Danjuma – starost: 29 godina. Datum rođenja: 31. januar 1997..
Pozicija: Napadač.
Arnaut Danjuma igra za klub Valencia.
Arnaut Danjuma – visina: 178 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Valencia | 29 godina | 3 mil. € | |
| Valencia | 28 godina | 4 mil. € | |
| Girona | 28 godina | 4 mil. € | |
| Girona | 28 godina | 5 mil. € | |
| Girona | 27 godina | 8 mil. € | |
| Everton | 27 godina | 13 mil. € | |
| Everton | 26 godina | 17 mil. € | |
| Everton | 26 godina | 20 mil. € | |
| Spurs | 26 godina | 25 mil. € | |
| Spurs | 26 godina | 27 mil. € | |
| Villarreal | 25 godina | 35 mil. € | |
| Villarreal | 25 godina | 50 mil. € | |
| Villarreal | 25 godina | 50 mil. € | |
| Villarreal | 24 godine | 40 mil. € | |
| Villarreal | 24 godine | 25 mil. € | |
| Bournemouth | 24 godine | 15 mil. € | |
| Bournemouth | 24 godine | 12 mil. € | |
| Bournemouth | 23 godine | 10 mil. € | |
| Bournemouth | 23 godine | 9,5 mil. € | |
| Bournemouth | 22 godine | 12 mil. € | |
| Club Brugge | 22 godine | 12 mil. € | |
| Club Brugge | 21 godina | 10 mil. € | |
| Club Brugge | 21 godina | 4 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 21 godina | 1,5 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 21 godina | 1 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 20 godina | 400 hilj. € | |
| NEC Nijmegen | 20 godina | 150 hilj. € | |
| NEC Nijmegen | 19 godina | 75 hilj. € | |
| PSV Eindhoven U19 | 18 godina | 25 hilj. € |
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Holandija.
Tržišna vrednost: 3 mil. €.
Arnaut Danjuma u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Arnaut Danjuma u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 839. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | La Liga | Valencia | 11 | 839 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | La Liga | Valencia | 30 | 1.627 | 3 | 2 | 6,6 |
| Kup Španije | Valencia | 4 | 187 | 1 | 1 | 7,0 | |
| 2024-2025 | La Liga | Girona | 25 | 1.335 | 2 | 0 | 6,5 |
| Liga šampiona | Girona | 7 | 386 | 1 | 2 | 6,9 | |
| Kup Španije | Girona | 2 | 130 | 0 | 0 | 7,0 | |
| La Liga | Villarreal | 3 |
| 203 |
| 2 |
| 0 |
| 7,4 |
| 2023-2024 | Premijer liga 2, Divizija 1 | Everton U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premijer liga | Everton | 14 | 587 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Liga kup Engleske | Everton | 4 | 248 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA kup | Everton | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Premijer liga | Tottenham Hotspur | 9 | 163 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Tottenham Hotspur | 2 | 27 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Liga šampiona | Tottenham Hotspur | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 | |
| La Liga | Villarreal | 10 | 476 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Liga konferencije | Villarreal | 5 | 236 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Kup Španije | Villarreal | 2 | 100 | 2 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | La Liga | Villarreal | 23 | 1.477 | 10 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Villarreal | 11 | 906 | 6 | 1 | 7,1 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Villarreal | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Villarreal | 2 | 167 | 0 | 1 | 5,7 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Villarreal | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Bournemouth | 1 | 30 | 1 | 0 | 8,4 |
| 2020-2021 | Čempionšip | Bournemouth | 35 | 2.682 | 17 | 7 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Bournemouth | 2 | 168 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2019-2020 | Premijer liga | Bournemouth | 14 | 628 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Bournemouth | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Belgijska Pro liga | Club Brugge KV | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Belgijska Pro liga | Club Brugge KV | 18 | 994 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Club Brugge KV | 2 | 166 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | EngleskaReprezentacija | 1 | 61 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Belgijska Pro liga | Club Brugge KV | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | HolandijaReprezentacija | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,3 |