
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 40 mil. € (1. nov 2022.)
Poslednje ažuriranje:
Benoît Badiashile – trenutni klub: Napoli. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Francuska, Godine: 25, Visina: 194 cm, Tržišna vrednost: 15 mil. €. Benoît Badiashile u sezoni 2026-2027: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Benoît Badiashile bila je Villarreal - Napoli; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 13. oktobar 2026..
Napoli – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Napoli za sezonu 2026/27, Benoît Badiashile je odigrao 100 minuta i počeo 1 utakmicu u startnoj postavi.
Napoli – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0
Chelsea – nastupi: 76, golovi: 2, asistencije: 1
Monaco – nastupi: 137, golovi: 6, asistencije: 2
Povezane strane: Napoli, Rezultati uživo
Benoît Badiashile – starost: 25 godina. Datum rođenja: 26. mart 2001..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Chelsea | 25 godina | 15 mil. € | |
| Chelsea | 24 godine | 18 mil. € | |
| Chelsea | 24 godine | 20 mil. € | |
| Chelsea | 24 godine | 22 mil. € | |
| Chelsea | 23 godine | 25 mil. € | |
| Chelsea | 23 godine | 28 mil. € | |
| Chelsea | 23 godine | 30 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 32 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 35 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 40 mil. € | |
| Monaco | 21 godina | 40 mil. € | |
| Monaco | 21 godina | 30 mil. € | |
| Monaco | 20 godina | 28 mil. € | |
| Monaco | 20 godina | 28 mil. € | |
| Monaco | 20 godina | 28 mil. € | |
| Monaco | 19 godina | 25 mil. € | |
| Monaco | 19 godina | 20 mil. € | |
| Monaco | 19 godina | 18 mil. € | |
| Monaco | 18 godina | 20 mil. € | |
| Monaco | 18 godina | 18 mil. € | |
| Monaco | 18 godina | 9 mil. € | |
| Monaco | 17 godina | 9 mil. € | |
| Monaco | 17 godina | 4 mil. € | |
| Monaco | 17 godina | 150 hilj. € |
Benoît Badiashile igra za klub Napoli.
Benoît Badiashile – visina: 194 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Francuska.
Tržišna vrednost: 15 mil. €.
Benoît Badiashile u sezoni 2026-2027: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Benoît Badiashile u sezoni 2026-2027: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 190. Prosečna ocena: 6,4.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serija A | Napoli | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,5 |
| UEFA Liga šampiona | Napoli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Premijer liga | Chelsea | 8 | 471 | 0 | 0 | 6,7 |
| UEFA Liga šampiona | Chelsea | 4 | 262 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA Cup | Chelsea | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 2 | 127 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Svetsko klupsko prvenstvo |
| Chelsea |
| 2 |
| 160 |
| 0 |
| 0 |
| 7,3 |
| 2024-2025 | UEFA Liga konferencija | Chelsea | 13 | 1.096 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premijer liga | Chelsea | 5 | 333 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Premijer liga | Chelsea | 18 | 1.337 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 3 | 198 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Chelsea | 2 | 177 | 0 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Chelsea | 2 | 151 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2022-2023 | Premijer liga | Chelsea | 11 | 904 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 | Monaco | 11 | 839 | 2 | 0 | 6,9 | |
| UEFA Liga Evrope | Monaco | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | FrancuskaReprezentacija | 1 | 82 | 0 | 0 | 7,0 | |
| UEFA Liga nacija | FrancuskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Liga 1 | Monaco | 24 | 1.837 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga Evrope | Monaco | 6 | 473 | 0 | 1 | 6,9 | |
| UEFA Liga šampiona | Monaco | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Monaco | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,5 | |
| European U21 Championship qualification | FrancuskaReprezentacija | 10 | 868 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | European U21 Football Championship | FrancuskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 | Monaco | 35 | 2.871 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Monaco | 4 | 195 | 0 | 0 | 6,4 | |
| European U21 Football Championship | FrancuskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | FrancuskaReprezentacija | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga 1 | Monaco | 16 | 1.413 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Monaco | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| French Ligue Coupe | Monaco | 2 | 185 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Liga 1 | Monaco | 20 | 1.763 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | Monaco | 3 | 251 | 0 | 0 | 7,5 | |
| French Ligue Coupe | Monaco | 2 | 185 | 0 | 0 | 7,7 | |
| UEFA Liga šampiona | Monaco | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U19 Football Championship | FrancuskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |