Reklama
Bruno Lamas – trenutni klub: Cheonan City. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Brazil, Godine: 32, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 450 hilj. €. 2026 – nastupi: 23, golovi: 7, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Gimhae City - Cheonan City (1. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 800 hilj. € (6. jun 2019.)
Cheonan City – nastupi: 28, golovi: 9, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Cheonan City za sezonu 2026, Bruno Lamas je odigrao 2443 minuta i počeo 27 utakmica u startnoj postavi.
Cheonan City – nastupi: 28, golovi: 9, asistencije: 1
Daegu – nastupi: 75, golovi: 8, asistencije: 8
Busan I Park – nastupi: 87, golovi: 23, asistencije: 17
Khor Fakkan – nastupi: 35, golovi: 4, asistencije: 3
Santa Clara – nastupi: 48, golovi: 2, asistencije: 2
Povezane strane: Cheonan City, Rezultati uživo
Bruno Lamas – starost: 32 godine. Datum rođenja: 13. april 1994..
Pozicija: Vezni igrač.
Bruno Lamas igra za klub Cheonan City.
Bruno Lamas – visina: 178 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Cheonan City | 32 godine | 450 hilj. € | |
| Daegu | 31 godina | 500 hilj. € | |
| Daegu | 31 godina | 600 hilj. € | |
| Busan I Park | 30 godina | 650 hilj. € | |
| Busan I Park | 30 godina | 600 hilj. € | |
| Busan I Park | 29 godina | 600 hilj. € | |
| Busan I Park | 29 godina | 550 hilj. € | |
| Busan I Park | 28 godina | 550 hilj. € | |
| Daegu | 28 godina | 600 hilj. € | |
| Daegu | 27 godina | 550 hilj. € | |
| Khorfakkan | 27 godina | 550 hilj. € | |
| Khorfakkan | 26 godina | 600 hilj. € | |
| Santa Clara | 26 godina | 600 hilj. € | |
| Khorfakkan | 25 godina | 550 hilj. € | |
| Santa Clara | 25 godina | 700 hilj. € | |
| Santa Clara | 25 godina | 800 hilj. € | |
| Santa Clara | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Leixoes | 24 godine | 400 hilj. € | |
| Leixoes | 23 godine | 300 hilj. € | |
| Leixoes | 23 godine | 225 hilj. € | |
| Leixoes | 23 godine | 325 hilj. € | |
| Leixoes | 22 godine | 300 hilj. € | |
| Leixoes | 21 godina | 300 hilj. € | |
| Leixoes | 21 godina | 150 hilj. € |
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrednost: 450 hilj. €.
Bruno Lamas u sezoni 2026: 23 utakmice, 7 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Bruno Lamas u sezoni 2026: 23 utakmice, 7 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.993. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K liga 2 | Cheonan City | 23 | 1.993 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2025-2026 | K liga 2 | Cheonan City | 5 | 450 | 2 | 0 | 6,9 |
| K liga 1 | Daegu | 2 | 68 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | K liga 1 | Daegu | 16 | 778 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | K liga 1 | Daegu | 13 | 944 | 4 | 1 | 6,9 |
| K liga 2 | Busan I Park | 11 | 932 | 1 | 3 | 7,1 | |
| 2024 | K liga 2 |
| 10 |
| 866 |
| 5 |
| 1 |
| 7,2 |
| 2023-2024 | K liga 2 | Busan I Park | 28 | 2.383 | 8 | 8 | 7,0 |
|---|
| 2023 | K liga 2 | Busan I Park | 6 | 505 | 2 | 2 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | K liga 2 | Busan I Park | 18 | 1.306 | 5 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2022 | K liga 2 | Busan I Park | 12 | 833 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K liga 1 | Daegu | 18 | 1.561 | 3 | 1 | 6,8 | |
| AFK Liga šampiona | Daegu | 6 | 570 | 1 | 2 | 7,1 |
| 2021-2022 | K liga 2 | Busan I Park | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K liga 1 | Daegu | 13 | 1.051 | 0 | 2 | 6,5 | |
| AFK Liga šampiona | Daegu | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kup Južne Koreje | Daegu | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
| 2021 | K liga 1 | Daegu | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Pro liga UAE | Khor Fakkan | 26 | 2.327 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Predsednički kup UAE | Khor Fakkan | 3 | 231 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2019-2020 | Pro liga UAE | Khor Fakkan | 6 | 539 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira liga | Santa Clara | 11 | 511 | 0 | 0 | – | |
| Liga kup Portugalije | Santa Clara | 3 | 157 | 0 | 0 | – | |
| Kup Portugalije | Santa Clara | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primeira liga | Santa Clara | 33 | 2.388 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|