Reklama
Calvin Twigt – trenutni klub: Willem II. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Holandija, Godine: 23, Visina: 183 cm, Tržišna vrednost: 1,2 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: PSV Eindhoven - Willem II (31. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:

Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 1,2 mil. € (24. sep 2026.)
Willem II – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Willem II za sezonu 2026/27, Calvin Twigt je odigrao 739 minuta i počeo 8 utakmica u startnoj postavi.
Willem II – nastupi: 25, golovi: 2, asistencije: 3
Go Ahead Eagles – nastupi: 43, golovi: 0, asistencije: 1
Volendam – nastupi: 85, golovi: 4, asistencije: 4
Volendam Youth – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane strane: Willem II, Rezultati uživo
Calvin Twigt – starost: 23 godine. Datum rođenja: 30. januar 2003..
Pozicija: Vezni igrač.
Calvin Twigt igra za klub Willem II.
Calvin Twigt – visina: 183 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Holandija.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Willem II | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| Willem II | 23 godine | 750 hilj. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 godine | 750 hilj. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 godine | 600 hilj. € | |
| Go Ahead Eagles | 21 godina | 600 hilj. € | |
| Volendam | 21 godina | 650 hilj. € | |
| Volendam | 20 godina | 750 hilj. € | |
| Volendam | 20 godina | 650 hilj. € | |
| Volendam | 20 godina | 450 hilj. € | |
| Volendam | 19 godina | 250 hilj. € | |
| Volendam | 19 godina | 250 hilj. € | |
| Volendam | 18 godina | 200 hilj. € | |
| Volendam | 18 godina | 75 hilj. € |
Tržišna vrednost: 1,2 mil. €.
Calvin Twigt u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Calvin Twigt u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 829.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivizija | Willem II | 8 | 714 | 0 | 1 | 6,6 |
| Kup Holandije | Willem II | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Eredivizija | Go Ahead Eagles | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Prva divizija Holandije | Willem II | 16 | 1.409 | 2 | 2 | 6,9 |
| Eredivizija | Go Ahead Eagles | 12 | 530 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga Evrope | Go Ahead Eagles | 7 | 350 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Kup Holandije | Go Ahead Eagles |
| 2 |
| 135 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Superkup Holandije | Go Ahead Eagles | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Eredivizija | Go Ahead Eagles | 13 | 444 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Holandije | Go Ahead Eagles | 4 | 84 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga konferencije | Go Ahead Eagles | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Liga konferencije | Go Ahead Eagles | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivizija | Volendam | 26 | 2.047 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | HolandijaReprezentacija | 3 | 130 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Eredivizija | Volendam | 16 | 1.304 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Holandije | Volendam | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Druga divizija Holandije | Volendam Youth | 9 | 624 | 0 | 1 | 5,8 |
| 2022 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Volendam | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2021-2022 | Prva divizija Holandije | Volendam | 24 | 1.508 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Holandije | Volendam | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prva divizija Holandije | Volendam | 16 | 399 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Druga divizija Holandije | Volendam Youth | 2 | 111 | 0 | 0 | – |