Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Kongo - Kinšasa, Godine: 35, Visina: 183 cm. 2023-2024 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Austin - Los Angeles Galaxy (25. septembar 2023.).
Poslednje ažuriranje:
Najviša: 5 mil. € (8. avg 2013.)
Los Angeles Galaxy – nastupi: 22, golovi: 0, asistencije: 0
Toronto – nastupi: 139, golovi: 0, asistencije: 4
Troyes – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 1
Ural Yekaterinburg – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Stade Rennais – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Chris Mavinga – starost: 35 godina. Datum rođenja: 26. maj 1991..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Chris Mavinga – visina: 183 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Kongo - Kinšasa.
Chris Mavinga u sezoni 2023-2024: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| LA Galaxy | 32 godine | 500 hilj. € | |
| LA Galaxy | 32 godine | 500 hilj. € | |
| Toronto | 31 godina | 600 hilj. € | |
| Toronto | 31 godina | 800 hilj. € | |
| Toronto | 30 godina | 800 hilj. € | |
| Toronto | 30 godina | 1 mil. € | |
| Toronto | 29 godina | 1 mil. € | |
| Toronto | 29 godina | 1 mil. € | |
| Toronto | 28 godina | 800 hilj. € | |
| Toronto | 28 godina | 1 mil. € | |
| Toronto | 28 godina | 700 hilj. € | |
| Toronto | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Toronto | 26 godina | 700 hilj. € | |
| Toronto | 26 godina | 700 hilj. € | |
| Toronto | 25 godina | 500 hilj. € | |
| Rubin Kazan | 25 godina | 500 hilj. € | |
| Rubin Kazan | 25 godina | 700 hilj. € | |
| Rubin Kazan | 25 godina | 1,3 mil. € | |
| Troyes | 24 godine | 1,3 mil. € | |
| Reims | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Reims | 23 godine | 2,5 mil. € | |
| Reims | 23 godine | 2,5 mil. € | |
| Rubin Kazan | 23 godine | 4,2 mil. € | |
| Rubin Kazan | 22 godine | 5 mil. € | |
| Rubin Kazan | 22 godine | 5 mil. € | |
| Rennes | 22 godine | 2,5 mil. € | |
| Rennes | 21 godina | 2 mil. € | |
| Rennes | 20 godina | 1,3 mil. € | |
| Rennes | 20 godina | 1,3 mil. € | |
| Rennes | 20 godina | 1 mil. € | |
| Racing Genk | 19 godina | 850 hilj. € | |
| Racing Genk | 19 godina | 500 hilj. € |
Chris Mavinga u sezoni 2023-2024: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 135. Prosečna ocena: 6,2.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | MLS | Los Angeles Galaxy | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | MLS | Los Angeles Galaxy | 15 | 895 | 0 | 0 | 6,4 |
| Otvoreni kup SAD | Los Angeles Galaxy | 1 | 16 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2022-2023 | MLS | Los Angeles Galaxy | 2 | 97 | 0 | 0 | 5,5 |
| Otvoreni kup SAD | Los Angeles Galaxy | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Los Angeles Galaxy | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,9 | |
| MLS |
| Toronto |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2022 | MLS | Toronto | 17 | 1.362 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski čempionšip | Toronto | 2 | 24 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | MLS | Toronto | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski čempionšip | Toronto | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | MLS | Toronto | 21 | 1.586 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski čempionšip | Toronto | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | MLS | Toronto | 3 | 189 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Toronto | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| KONKAKAF Kup šampiona | Toronto | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020 | MLS | Toronto | 18 | 1.536 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | MLS | Toronto | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019 | MLS | Toronto | 26 | 2.187 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Kup šampiona | Toronto | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Kanadski čempionšip | Toronto | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | MLS | Toronto | 4 | 287 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018 | MLS | Toronto | 9 | 686 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | MLS | Toronto | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017 | MLS | Toronto | 24 | 2.005 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | MLS | Toronto | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Liga 1 | Troyes | 20 | 1.585 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Liga 1 | Ural Yekaterinburg | 3 | 164 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 | Stade Rennais | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Premijer liga Rusije | Ural Yekaterinburg | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Liga 1 | Stade Rennais | 3 | 163 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Liga 1 | Stade Rennais | 5 | 160 | 0 | 0 | – |
|---|