Reklama
Daniel Barlaser – trenutni klub: Milton Keynes Dons. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Engleska, Godine: 29, Visina: 184 cm, Tržišna vrednost: 1,2 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 3. Poslednji zabeleženi nastup: Milton Keynes Dons - Doncaster Rovers (31. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 2,2 mil. € (20. dec 2023.)
Milton Keynes Dons – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Milton Keynes Dons za sezonu 2026/27, Daniel Barlaser je odigrao 435 minuta i počeo 6 utakmica u startnoj postavi.
Milton Keynes Dons – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 3
Hibernian – nastupi: 37, golovi: 0, asistencije: 3
Middlesbrough – nastupi: 79, golovi: 1, asistencije: 7
Rotherham United – nastupi: 151, golovi: 16, asistencije: 26
Newcastle United – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Blackburn Rovers – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Milton Keynes Dons, Rezultati uživo
Daniel Barlaser – starost: 29 godina. Datum rođenja: 18. januar 1997..
Pozicija: Vezni igrač.
Daniel Barlaser igra za klub Milton Keynes Dons.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Hibernian | 29 godina | 1,2 mil. € | |
| Hibernian | 28 godina | 1,8 mil. € | |
| Middlesbrough | 28 godina | 2 mil. € | |
| Middlesbrough | 27 godina | 2,2 mil. € | |
| Middlesbrough | 27 godina | 2,2 mil. € | |
| Middlesbrough | 26 godina | 2,2 mil. € | |
| Middlesbrough | 26 godina | 2 mil. € | |
| Rotherham United | 25 godina | 2 mil. € | |
| Rotherham United | 25 godina | 1,8 mil. € | |
| Rotherham United | 25 godina | 1,4 mil. € | |
| Rotherham United | 24 godine | 1,2 mil. € | |
| Rotherham United | 24 godine | 1,8 mil. € | |
| Rotherham United | 23 godine | 1,5 mil. € | |
| Rotherham United | 23 godine | 250 hilj. € |
Daniel Barlaser – visina: 184 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrednost: 1,2 mil. €.
Daniel Barlaser u sezoni 2026-2027: 12 utakmica, 0 golova i 3 asistencije u svim takmičenjima.
Daniel Barlaser u sezoni 2026-2027: 12 utakmica, 0 golova i 3 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 604. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga 1 Engleske | Milton Keynes Dons | 9 | 435 | 0 | 1 | 6,4 |
| EFL trofej | Milton Keynes Dons | 2 | 135 | 0 | 2 | 7,9 | |
| Liga kup Engleske | Milton Keynes Dons | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Milton Keynes Dons | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Premijeršip Škotske | Hibernian | 35 | 2.556 | 0 | 3 | 6,6 |
| Kup Škotske | Hibernian | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Hibernian |
| 1 |
| 31 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2024-2025 | Čempionšip | Middlesbrough | 23 | 1.147 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Middlesbrough | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA kup | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Čempionšip | Middlesbrough | 33 | 2.329 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Middlesbrough | 7 | 630 | 0 | 3 | 7,2 | |
| FA kup | Middlesbrough | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Čempionšip | Middlesbrough | 12 | 427 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čempionšip | Rotherham United | 28 | 2.431 | 2 | 7 | 6,5 | |
| Liga kup Engleske | Rotherham United | 2 | 70 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA kup | Rotherham United | 1 | 20 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Liga 1 Engleske | Rotherham United | 44 | 3.440 | 9 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Rotherham United | 4 | 331 | 0 | 3 | 7,1 | |
| FA kup | Rotherham United | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga kup Engleske | Rotherham United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Čempionšip | Rotherham United | 33 | 2.402 | 3 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Rotherham United | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Liga kup Engleske | Newcastle United | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga kup Engleske | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Liga 1 Engleske | Rotherham United | 27 | 1.979 | 2 | 5 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Rotherham United | 3 | 246 | 0 | 0 | 6,3 | |
| EFL trofej | Rotherham United | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga kup Engleske | Rotherham United | 2 | 157 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018-2019 | Liga 1 Engleske | Accrington Stanley | 28 | 2.302 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA kup | Derby County | 1 | 59 | 0 | 0 | 5,9 |