Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Poslednje ažuriranje:
Ewa Pajor – trenutni klub: Barcelona(w). Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Poljska, Godine: 29, Visina: 167 cm. Ewa Pajor u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 5 golova i 9 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Ewa Pajor bila je Belgium (W) - Poland (W); na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 9. oktobar 2026..
Barcelona (W) – nastupi: 6, golovi: 2, asistencije: 7
Prema dostupnim podacima ekipe Barcelona (W) za sezonu 2026/27, Ewa Pajor je odigrao 454 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Barcelona (W) – nastupi: 95, golovi: 79, asistencije: 31
Wolfsburg (W) – nastupi: 91, golovi: 44, asistencije: 17
Povezane strane: Barcelona(w), Rezultati uživo
Ewa Pajor – starost: 29 godina. Datum rođenja: 3. decembar 1996..
Pozicija: Napadač.
Ewa Pajor igra za klub Barcelona(w).
Ewa Pajor – visina: 167 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Poljska.
Ewa Pajor u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 5 golova i 9 asistencija u svim takmičenjima.
Ewa Pajor u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 5 golova i 9 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 634. Prosečna ocena: 8,3.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino | Barcelona (W) | 6 | 454 | 2 | 7 | 8,0 |
| Women's Champions League | Barcelona (W) | 2 | 180 | 3 | 2 | 9,1 | |
| 2026 | Spanish Women's Supercopa | Barcelona (W) | 2 | 162 | 1 | 0 | 6,9 |
| Women's World Championship qualification(Europe) | PoljskaReprezentacija | 6 | 540 | 3 | 0 | 7,3 | |
| 2025-2026 | Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino | Barcelona (W) | 23 | 1.563 | 16 | 5 | 7,6 |
| Women's Champions League |
| 10 |
| 738 |
| 11 |
| 1 |
| 7,9 |
| Copa de la Reina Women | Barcelona (W) | 5 | 448 | 3 | 2 | 7,6 |
| WNL | PoljskaReprezentacija | 6 | 476 | 4 | 3 | 8,3 |
| 2025 | Spanish Women's Supercopa | Barcelona (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Women's Championship | PoljskaReprezentacija | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino | Barcelona (W) | 28 | 1.993 | 25 | 10 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Barcelona (W) | 11 | 847 | 7 | 3 | 7,6 | |
| Copa de la Reina Women | Barcelona (W) | 5 | 374 | 9 | 1 | 8,8 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barcelona (W) | 1 | 90 | 2 | 0 | 9,3 | |
| EuropeCW Q | PoljskaReprezentacija | 10 | 880 | 4 | 2 | 6,3 |
| 2024 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barcelona (W) | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | German Frauen Bundesliga | Wolfsburg (W) | 19 | 1.434 | 18 | 6 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| German Women's Cup | Wolfsburg (W) | 3 | 181 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Women's Champions League | Wolfsburg (W) | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Wolfsburg (W) | 1 | 68 | 1 | 1 | 8,6 | |
| WNL | PoljskaReprezentacija | 6 | 540 | 5 | 0 | 8,2 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | PoljskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | PoljskaReprezentacija | 1 | 72 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2022-2023 | German Frauen Bundesliga | Wolfsburg (W) | 19 | 1.236 | 12 | 7 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Wolfsburg (W) | 11 | 825 | 9 | 1 | 7,7 | |
| German Women's Cup | Wolfsburg (W) | 5 | 252 | 0 | 0 | – | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | PoljskaReprezentacija | 4 | 315 | 2 | 1 | 7,4 |
| 2022 | Prijateljske utakmice reprezentacija | PoljskaReprezentacija | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | German Frauen Bundesliga | Wolfsburg (W) | 7 | 378 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Wolfsburg (W) | 5 | 340 | 3 | 0 | 6,6 | |
| German Women's Cup | Wolfsburg (W) | 2 | 146 | 0 | 0 | – | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | PoljskaReprezentacija | 5 | 288 | 6 | 1 | 8,2 |
| 2020-2021 | German Frauen Bundesliga | Wolfsburg (W) | 5 | 278 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Wolfsburg (W) | 5 | 265 | 0 | 0 | – | |
| German Women's Cup | Wolfsburg (W) | 2 | 104 | 0 | 0 | – | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | PoljskaReprezentacija | 2 | 170 | 3 | 1 | 8,5 |
| 2019-2021 | European Women's Championship | PoljskaReprezentacija | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | German Frauen Bundesliga | Wolfsburg (W) | 3 | 176 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Wolfsburg (W) | 2 | 106 | 0 | 1 | – | |
| European Women's Championship | PoljskaReprezentacija | 2 | 180 | 5 | 2 | – |