Reklama
Ferrán Torres – trenutni klub: PSG. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Španija, Godine: 26, Visina: 182 cm, Tržišna vrednost: 55 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 14, golovi: 7, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Villarreal - Paris Saint Germain (3. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:

Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 55 mil. € (21. jul 2026.)
Paris Saint-Germain – nastupi: 9, golovi: 4, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Paris Saint-Germain za sezonu 2026/27, Ferrán Torres je odigrao 587 minuta i počeo 6 utakmica u startnoj postavi.
Paris Saint-Germain – nastupi: 13, golovi: 7, asistencije: 1
Barcelona – nastupi: 215, golovi: 70, asistencije: 23
Manchester City – nastupi: 43, golovi: 16, asistencije: 4
Valencia – nastupi: 104, golovi: 9, asistencije: 12
Povezane strane: PSG, Rezultati uživo
Ferrán Torres – starost: 26 godina. Datum rođenja: 29. februar 2000..
Pozicija: Napadač.
Ferrán Torres igra za klub PSG.
Ferrán Torres – visina: 182 cm.
Jača noga: Desna.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Barcelona | 26 godina | 55 mil. € | |
| Barcelona | 26 godina | 50 mil. € | |
| Barcelona | 25 godina | 50 mil. € | |
| Barcelona | 25 godina | 50 mil. € | |
| Barcelona | 25 godina | 40 mil. € | |
| Barcelona | 24 godine | 28 mil. € | |
| Barcelona | 24 godine | 30 mil. € | |
| Barcelona | 23 godine | 35 mil. € | |
| Barcelona | 23 godine | 35 mil. € | |
| Barcelona | 23 godine | 30 mil. € | |
| Barcelona | 23 godine | 30 mil. € | |
| Barcelona | 22 godine | 35 mil. € | |
| Barcelona | 22 godine | 40 mil. € | |
| Barcelona | 22 godine | 45 mil. € | |
| Man City | 21 godina | 45 mil. € | |
| Man City | 21 godina | 50 mil. € | |
| Man City | 21 godina | 50 mil. € | |
| Man City | 20 godina | 50 mil. € | |
| Man City | 20 godina | 45 mil. € | |
| Valencia | 20 godina | 45 mil. € | |
| Valencia | 20 godina | 50 mil. € | |
| Valencia | 19 godina | 40 mil. € | |
| Valencia | 19 godina | 20 mil. € | |
| Valencia | 18 godina | 12 mil. € | |
| Valencia | 18 godina | 5 mil. € | |
| Valencia | 18 godina | 5 mil. € | |
| Valencia | 18 godina | 5 mil. € | |
| Valencia | 17 godina | 1 mil. € |
Državljanstvo: Španija.
Tržišna vrednost: 55 mil. €.
Ferrán Torres u sezoni 2026-2027: 14 utakmica, 7 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Ferrán Torres u sezoni 2026-2027: 14 utakmica, 7 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 829.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga 1 | Paris Saint-Germain | 9 | 587 | 4 | 1 | 7,1 |
| Liga šampiona | Paris Saint-Germain | 4 | 187 | 3 | 0 | 7,3 | |
| Liga nacija | ŠpanijaReprezentacija | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | Superkup Španije | Barcelona | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| Svetsko prvenstvo | ŠpanijaReprezentacija | 8 | 283 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | ŠpanijaReprezentacija | 4 | 261 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija |
| ŠpanijaReprezentacija |
| 2 |
| 80 |
| 1 |
| 1 |
| 7,8 |
| 2025-2026 | La Liga | Barcelona | 33 | 1.976 | 16 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Barcelona | 10 | 357 | 3 | 1 | 6,9 | |
| Kup Španije | Barcelona | 4 | 246 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Superkup Španije | Barcelona | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠpanijaReprezentacija | 2 | 89 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | La Liga | Barcelona | 27 | 1.100 | 10 | 6 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Barcelona | 11 | 420 | 3 | 1 | 6,9 | |
| Kup Španije | Barcelona | 5 | 373 | 6 | 0 | 7,7 | |
| Superkup Španije | Barcelona | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barcelona | 1 | 45 | 2 | 0 | 8,4 | |
| Trofej Žoan Gampera | Barcelona | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga nacija | ŠpanijaReprezentacija | 3 | 104 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2024 | Superkup Španije | Barcelona | 2 | 122 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo | ŠpanijaReprezentacija | 10 | 425 | 4 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 | La Liga | Barcelona | 29 | 1.204 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Barcelona | 8 | 375 | 3 | 1 | 7,1 | |
| Kup Španije | Barcelona | 3 | 292 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠpanijaReprezentacija | 1 | 90 | 1 | 1 | 8,6 |
| 2023 | Trofej Žoan Gampera | Barcelona | 1 | 29 | 1 | 1 | 8,6 |
|---|
| 2022-2023 | La Liga | Barcelona | 33 | 1.382 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Barcelona | 5 | 184 | 3 | 1 | 7,2 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Barcelona | 4 | 149 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Kup Španije | Barcelona | 4 | 235 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Evrope | Barcelona | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Superkup Španije | Barcelona | 1 | 57 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga nacija | ŠpanijaReprezentacija | 6 | 365 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Svetsko prvenstvo | ŠpanijaReprezentacija | 2 | 111 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | ŠpanijaReprezentacija | 6 | 492 | 4 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svetsko prvenstvo | ŠpanijaReprezentacija | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠpanijaReprezentacija | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | La Liga | Barcelona | 18 | 1.417 | 4 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Evrope | Barcelona | 6 | 477 | 2 | 2 | 6,4 | |
| Kup Španije | Barcelona | 1 | 120 | 1 | 0 | 8,0 | |
| Superkup Španije | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Premijer liga | Manchester City | 4 | 305 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Liga kup Engleske | Manchester City | 1 | 72 | 1 | 0 | 8,7 | |
| Liga šampiona | Manchester City | 1 | 72 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠpanijaReprezentacija | 2 | 122 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2021 | Superkup Engleske | Manchester City | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | Premijer liga | Manchester City | 24 | 1.305 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Manchester City | 6 | 360 | 4 | 0 | 7,5 | |
| FA kup | Manchester City | 3 | 244 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Liga kup Engleske | Manchester City | 3 | 200 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Liga nacija | ŠpanijaReprezentacija | 8 | 522 | 6 | 0 | 7,3 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠpanijaReprezentacija | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | ŠpanijaReprezentacija | 6 | 367 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | La Liga | Valencia | 34 | 2.258 | 4 | 5 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Valencia | 6 | 485 | 2 | 2 | 7,3 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | Valencia | 4 | 269 | 0 | 0 | – | |
| Kup Španije | Valencia | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 | |
| Superkup Španije | Valencia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Valencia | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | La Liga | Valencia | 24 | 843 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Španije | Valencia | 6 | 540 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Evropsko prvenstvo U19 | Valencia | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Evrope | Valencia | 4 | 260 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga šampiona | Valencia | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Evropsko prvenstvo U19 | ŠpanijaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | La Liga | Valencia | 13 | 302 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Španije | Valencia | 3 | 56 | 0 | 1 | 6,6 |