Nema dostupnih podataka
Najviša: 750 hilj. € (20. jul 2016.)
Poslednje ažuriranje:
Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Španija, Godine: 39, Visina: 176 cm. Isaías u sezoni 2024-2025: 23 utakmice, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Isaías bila je Adelaide United - Melbourne Victory; na terenu je proveo 11 minuta. Datum utakmice: 18. januar 2025..
Adelaide United – nastupi: 218, golovi: 10, asistencije: 12
Al-Wakrah Sports Club – nastupi: 20, golovi: 1, asistencije: 2
Hercules – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Isaías – starost: 39 godina. Datum rođenja: 9. februar 1987..
Pozicija: Vezni igrač.
Isaías – visina: 176 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Španija.
Isaías u sezoni 2024-2025: 23 utakmice, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Adelaide United | 38 godina | 100 hilj. € | |
| Adelaide United | 37 godina | 150 hilj. € | |
| Adelaide United | 37 godina | 175 hilj. € | |
| Adelaide United | 36 godina | 200 hilj. € | |
| Adelaide United | 36 godina | 200 hilj. € | |
| Adelaide United | 35 godina | 250 hilj. € | |
| Adelaide United | 34 godine | 350 hilj. € | |
| Al-Wakrah | 34 godine | 350 hilj. € | |
| Al-Wakrah | 33 godine | 450 hilj. € | |
| Al-Wakrah | 33 godine | 525 hilj. € | |
| Al-Wakrah | 33 godine | 650 hilj. € | |
| Adelaide United | 32 godine | 750 hilj. € | |
| Adelaide United | 31 godina | 750 hilj. € | |
| Adelaide United | 30 godina | 750 hilj. € | |
| Adelaide United | 29 godina | 750 hilj. € | |
| Adelaide United | 28 godina | 500 hilj. € | |
| Adelaide United | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Ponferradina | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Ponferradina | 25 godina | 300 hilj. € |
Isaías u sezoni 2024-2025: 23 utakmice, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.096. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | A-liga | Adelaide United | 22 | 1.006 | 0 | 1 | 6,6 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2024 | Australia FFA Cup | Adelaide United | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | A-liga | Adelaide United | 25 | 2.037 | 0 | 0 | 6,5 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 3 | 265 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022-2023 | A-liga | Adelaide United | 25 | 2.092 | 0 | 3 | 6,4 |
| Adelaide United |
| 2 |
| 210 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2021-2022 | A-liga | Adelaide United | 25 | 2.060 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Adelaide United | 1 | 32 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2020-2021 | Katarska Stars liga | Al-Wakrah Sports Club | 14 | 1.185 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qatari Stars Cup | Al-Wakrah Sports Club | 5 | 340 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Qatar Amir Cup | Al-Wakrah Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | A-liga | Adelaide United | 29 | 2.400 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | A-liga | Adelaide United | 26 | 2.147 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | A-liga | Adelaide United | 22 | 1.845 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | A-liga | Adelaide United | 25 | 2.090 | 4 | 1 | 7,5 |
|---|
| 2014-2015 | A-liga | Adelaide United | 5 | 450 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | A-liga | Adelaide United | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | La Liga | Hercules | 4 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|