Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Severna Irska, Godine: 28, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 800 hilj. €. 2025-2026 – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Blackburn Rovers - Preston North End (20. februar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 17 mil. € (17. mar 2021.)
Preston North End – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 1
São Paulo - SP – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 1
Newcastle United – nastupi: 37, golovi: 0, asistencije: 1
Watford – nastupi: 38, golovi: 0, asistencije: 2
Norwich City – nastupi: 98, golovi: 1, asistencije: 4
Povezane strane: Rezultati uživo
Jamal Lewis – starost: 28 godina. Datum rođenja: 25. januar 1998..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Jamal Lewis – visina: 178 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Severna Irska.
Tržišna vrednost: 800 hilj. €.
Jamal Lewis u sezoni 2025-2026: 14 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 28 godina | 800 hilj. € | |
| Preston North End | 28 godina | 1,5 mil. € | |
| Preston North End | 27 godina | 2 mil. € | |
| Free Player | 27 godina | 2 mil. € | |
| Newcastle | 27 godina | 2,5 mil. € | |
| São Paulo | 26 godina | 3 mil. € | |
| Watford | 26 godina | 3,5 mil. € | |
| Watford | 26 godina | 3,5 mil. € | |
| Watford | 25 godina | 4 mil. € | |
| Watford | 25 godina | 4 mil. € | |
| Newcastle | 25 godina | 6 mil. € | |
| Newcastle | 24 godine | 8 mil. € | |
| Newcastle | 24 godine | 10 mil. € | |
| Newcastle | 23 godine | 10 mil. € | |
| Newcastle | 23 godine | 12 mil. € | |
| Newcastle | 23 godine | 15 mil. € | |
| Newcastle | 23 godine | 17 mil. € | |
| Newcastle | 22 godine | 15 mil. € | |
| Norwich City | 22 godine | 11 mil. € | |
| Norwich City | 21 godina | 12 mil. € | |
| Norwich City | 21 godina | 9 mil. € | |
| Norwich City | 21 godina | 5 mil. € | |
| Norwich City | 21 godina | 4 mil. € | |
| Norwich City | 20 godina | 1 mil. € | |
| Norwich City | 20 godina | 250 hilj. € |
Jamal Lewis u sezoni 2025-2026: 14 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 596. Prosečna ocena: 6,5.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Čempionšip | Preston North End | 14 | 596 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 3 | 190 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024 | Serija A Brazila | São Paulo - SP | 6 | 213 | 0 | 1 | 6,9 |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija |
| 4 |
| 349 |
| 0 |
| 1 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | Čempionšip | Watford | 36 | 2.780 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Watford | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Premijer liga | Newcastle United | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Newcastle United | 1 | 69 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Liga kup Engleske | Newcastle United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 74 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 3 | 217 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2021-2022 | Premijer liga | Newcastle United | 5 | 263 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Premijer liga | Newcastle United | 24 | 1.833 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Newcastle United | 2 | 170 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 4 | 258 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 3 | 300 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Premijer liga | Norwich City | 28 | 2.303 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Norwich City | 4 | 418 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 81 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2018-2019 | Čempionšip | Norwich City | 42 | 3.446 | 0 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Norwich City | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Čempionšip | Norwich City | 22 | 1.522 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|