Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 900 hilj. € (15. jun 2022.)
Poslednje ažuriranje:
Jasper van der Werff – trenutni klub: Aarau. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Švajcarska, Godine: 27, Visina: 188 cm, Tržišna vrednost: 200 hilj. €. Jasper van der Werff u sezoni 2026-2027: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Jasper van der Werff bila je Aarau - Stade Ouchy; na terenu je proveo 17 minuta. Datum utakmice: 1. avgust 2026..
Aarau – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Aarau za sezonu 2026/27, Jasper van der Werff je odigrao 22 minuta i počeo 0 utakmica u startnoj postavi.
Aarau – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Universitatea Cluj – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 1
Hansa Rostock – nastupi: 23, golovi: 2, asistencije: 0
Paderborn 07 – nastupi: 39, golovi: 0, asistencije: 0
Basel 1893 – nastupi: 43, golovi: 1, asistencije: 0
Liefering – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Aarau, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 27 godina | 200 hilj. € | |
| Universitatea Cluj | 27 godina | 300 hilj. € | |
| Universitatea Cluj | 27 godina | 450 hilj. € | |
| Universitatea Cluj | 26 godina | 750 hilj. € | |
| Universitatea Cluj | 26 godina | 750 hilj. € | |
| Hansa Rostock | 25 godina | 750 hilj. € | |
| Hansa Rostock | 25 godina | 750 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 24 godine | 600 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 23 godine | 800 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 23 godine | 900 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 23 godine | 800 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 22 godine | 650 hilj. € | |
| Basel 1893 | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Basel 1893 | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Basel 1893 | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Basel 1893 | 21 godina | 625 hilj. € | |
| Basel 1893 | 21 godina | 625 hilj. € | |
| Red Bull Salzburg | 21 godina | 700 hilj. € | |
| Red Bull Salzburg | 20 godina | 700 hilj. € | |
| Red Bull Salzburg | 20 godina | 700 hilj. € | |
| Red Bull Salzburg | 19 godina | 700 hilj. € | |
| St. Gallen | 19 godina | 100 hilj. € |
Jasper van der Werff – starost: 27 godina. Datum rođenja: 9. decembar 1998..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Jasper van der Werff igra za klub Aarau.
Jasper van der Werff – visina: 188 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Švajcarska.
Tržišna vrednost: 200 hilj. €.
Jasper van der Werff u sezoni 2026-2027: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Jasper van der Werff u sezoni 2026-2027: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 22. Prosečna ocena: 6,3.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Švajcarska Čelindž liga | Aarau | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Rumunska Superliga | Universitatea Cluj | 12 | 893 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Hansa Rostock | 21 | 1.708 | 2 | 0 | 6,7 |
| DFB Pokal | Hansa Rostock | 2 | 126 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 5 | 287 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 31 | 2.483 | 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paderborn 07 | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Paderborn 07 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Švajcarska Super liga | Basel 1893 | 20 | 1.142 | 1 | 0 | 6,5 | |
| European U21 Football Championship | Basel 1893 | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Liga Evrope | Basel 1893 | 2 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 1 | 49 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Švajcarska Super liga | Basel 1893 | 14 | 919 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga Evrope | Basel 1893 | 3 | 108 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Austrijska 2. liga | Liefering | 6 | 513 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | St. Gallen | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Austrijska Bundesliga | St. Gallen | 2 | 91 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | St. Gallen | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Austrijska Bundesliga | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Švajcarska Super liga | St. Gallen | 7 | 629 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|