Reklama
Jerome Opoku – trenutni klub: Başakşehir. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Gana, Godine: 28, Visina: 194 cm, Tržišna vrednost: 7 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Göztepe - Başakşehir (7. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:

Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 7 mil. € (21. jul 2026.)
Başakşehir – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Başakşehir za sezonu 2026/27, Jerome Opoku je odigrao 454 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Başakşehir – nastupi: 122, golovi: 8, asistencije: 4
Arouca – nastupi: 32, golovi: 1, asistencije: 1
Vejle – nastupi: 25, golovi: 0, asistencije: 1
Plymouth Argyle – nastupi: 38, golovi: 1, asistencije: 0
Accrington Stanley – nastupi: 24, golovi: 0, asistencije: 3
Povezane strane: Başakşehir, Rezultati uživo
Jerome Opoku – starost: 28 godina. Datum rođenja: 14. oktobar 1998..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Jerome Opoku igra za klub Başakşehir.
Jerome Opoku – visina: 194 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Başakşehir | 27 godina | 7 mil. € | |
| Başakşehir | 27 godina | 5 mil. € | |
| Başakşehir | 27 godina | 5 mil. € | |
| Başakşehir | 26 godina | 5 mil. € | |
| Başakşehir | 26 godina | 3 mil. € | |
| Başakşehir | 26 godina | 2,9 mil. € | |
| Başakşehir | 25 godina | 2,6 mil. € | |
| Başakşehir | 25 godina | 2 mil. € | |
| Başakşehir | 25 godina | 1,7 mil. € | |
| Başakşehir | 25 godina | 1,5 mil. € | |
| Başakşehir | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Arouca | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Arouca | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Vejle | 23 godine | 400 hilj. € | |
| Vejle | 23 godine | 400 hilj. € | |
| Vejle | 22 godine | 450 hilj. € | |
| Fulham U21 | 22 godine | 500 hilj. € |
Državljanstvo: Gana.
Tržišna vrednost: 7 mil. €.
Jerome Opoku u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Jerome Opoku u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 483. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrički kup nacija | GanaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026-2027 | Superliga Turske | Başakşehir | 6 | 454 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga konferencije | Başakşehir | 1 | 29 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (KAF) | GanaReprezentacija | 5 | 193 | 0 | 0 | 6,8 |
| Svetsko prvenstvo | GanaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | GanaReprezentacija | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Superliga Turske | Başakşehir | 32 | 2.740 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Turske | Başakşehir | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Liga konferencije | Başakşehir | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | GanaReprezentacija | 1 | 21 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Čelendž kup Japana | GanaReprezentacija | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2024-2025 | Superliga Turske | Başakşehir | 33 | 2.611 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga konferencije | Başakşehir | 11 | 945 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kup Turske | Başakşehir | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Superliga Turske | Başakşehir | 28 | 2.487 | 4 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Turske | Başakşehir | 4 | 303 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Primeira liga | Arouca | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga konferencije | Arouca | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | GanaReprezentacija | 2 | 146 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2023 | Prijateljske utakmice reprezentacija | GanaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2022-2023 | Primeira liga | Arouca | 24 | 1.919 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Portugalije | Arouca | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Kup Portugalije | Arouca | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Superliga Danske | Vejle | 20 | 1.533 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Danske | Vejle | 5 | 247 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Liga 1 Engleske | Plymouth Argyle | 33 | 2.626 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Plymouth Argyle | 4 | 279 | 0 | 0 | 6,9 | |
| EFL trofej | Plymouth Argyle | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga 1 Engleske | Accrington Stanley | 20 | 1.634 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Accrington Stanley | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA kup | Accrington Stanley | 1 | 74 | 0 | 0 | 5,9 |