Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 750 hilj. € (19. jul 2023.)
Poslednje ažuriranje:
Jorge Espejo – trenutni klub: Universidad de Concepcion. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Čile, Godine: 26, Tržišna vrednost: 600 hilj. €. Jorge Espejo u sezoni 2026: 24 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Jorge Espejo bila je Palestino - Universidad de Concepcion; na terenu je proveo 17 minuta. Datum utakmice: 7. septembar 2026..
Universidad de Concepción – nastupi: 19, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Universidad de Concepción za sezonu 2026, Jorge Espejo je odigrao 1251 minut i počeo 15 utakmica u startnoj postavi.
Universidad de Concepción – nastupi: 24, golovi: 0, asistencije: 0
Audax Italiano – nastupi: 40, golovi: 3, asistencije: 2
Cobreloa – nastupi: 47, golovi: 2, asistencije: 1
Everton de Viña del Mar – nastupi: 27, golovi: 1, asistencije: 1
Povezane strane: Universidad de Concepcion, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Universidad de Concepcion | 25 godina | 600 hilj. € | |
| Audax Italiano | 25 godina | 750 hilj. € | |
| Audax Italiano | 24 godine | 600 hilj. € | |
| Cobreloa | 24 godine | 400 hilj. € | |
| Cobreloa | 23 godine | 550 hilj. € | |
| Everton | 23 godine | 750 hilj. € | |
| Everton | 22 godine | 750 hilj. € | |
| Everton | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Cobreloa | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Cobreloa | 21 godina | 125 hilj. € | |
| Cobreloa | 21 godina | 125 hilj. € |
Jorge Espejo – starost: 26 godina. Datum rođenja: 28. jul 2000..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Jorge Espejo igra za klub Universidad de Concepcion.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Čile.
Tržišna vrednost: 600 hilj. €.
Jorge Espejo u sezoni 2026: 24 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Jorge Espejo u sezoni 2026: 24 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.653. Prosečna ocena: 6,3.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Prva liga Čilea | Universidad de Concepción | 19 | 1.251 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga kup Čilea | Universidad de Concepción | 4 | 357 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kup Čilea | Universidad de Concepción | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | Prva liga Čilea | Audax Italiano | 5 | 424 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Prva liga Čilea | Audax Italiano | 18 | 1.606 | 1 | 1 | 6,5 |
| Kup Čilea | Audax Italiano | 11 | 908 | 2 | 1 | 6,8 | |
| 2024-2025 |
| Prva liga Čilea |
| Audax Italiano |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Kup Čilea | Audax Italiano | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Prva liga Čilea | Cobreloa | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Prva liga Čilea | Cobreloa | 19 | 1.648 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Čilea | Cobreloa | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Prva liga Čilea | Cobreloa | 5 | 431 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Čilea | Cobreloa | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Prva liga Čilea | Everton de Viña del Mar | 3 | 141 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Prva liga Čilea | Everton de Viña del Mar | 16 | 1.202 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Čilea | Everton de Viña del Mar | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Prva liga Čilea | Everton de Viña del Mar | 6 | 248 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Čilea | Everton de Viña del Mar | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| Kup Čilea | Cobreloa | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga de Asenso Čilea | Cobreloa | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga de Asenso Čilea | Cobreloa | 6 | 416 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Čilea | Cobreloa | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Asenso Čilea | Cobreloa | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|