Reklama
Jorge Gutiérrez – trenutni klub: Universitario De Deportes. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Panama, Godine: 28, Visina: 171 cm, Tržišna vrednost: 800 hilj. €. 2026 – nastupi: 21, golovi: 0, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Universitario De Deportes - Sport Boys (5. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 800 hilj. € (28. maj 2026.)
Universitario de Deportes – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Universitario de Deportes za sezonu 2026, Jorge Gutiérrez je odigrao 73 minuta i počeo 0 utakmica u startnoj postavi.
Universitario de Deportes – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Deportivo La Guaira – nastupi: 108, golovi: 4, asistencije: 19
Villarrubia – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Tauro – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Universitario De Deportes, Rezultati uživo
Jorge Gutiérrez – starost: 28 godina. Datum rođenja: 1. septembar 1998..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Jorge Gutiérrez igra za klub Universitario De Deportes.
Jorge Gutiérrez – visina: 171 cm.
Jača noga: Leva.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Deportivo La Guaira | 27 godina | 800 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 27 godina | 750 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 26 godina | 450 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 26 godina | 325 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 25 godina | 275 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 25 godina | 200 hilj. € | |
| Deportivo La Guaira | 24 godine | 175 hilj. € | |
| Tauro | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Tauro | 23 godine | 200 hilj. € | |
| Tauro | 23 godine | 225 hilj. € | |
| Tauro | 22 godine | 250 hilj. € | |
| Melilla | 22 godine | 250 hilj. € | |
| Melilla | 22 godine | 50 hilj. € |
Državljanstvo: Panama.
Tržišna vrednost: 800 hilj. €.
Jorge Gutiérrez u sezoni 2026: 21 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Jorge Gutiérrez u sezoni 2026: 21 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.183.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Perua | Universitario de Deportes | 4 | 73 | 0 | 0 | 6,1 |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Deportivo La Guaira | 6 | 537 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikacije za SP (KONKAKAF) | PanamaReprezentacija | 5 | 221 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Kirin kup | PanamaReprezentacija | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Svetsko prvenstvo | PanamaReprezentacija | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija |
| PanamaReprezentacija |
| 1 |
| 46 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2025-2026 | Prijateljske utakmice reprezentacija | PanamaReprezentacija | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2025 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 25 | 2.205 | 1 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Deportivo La Guaira | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| KONKAKAF Zlatni kup | PanamaReprezentacija | 3 | 269 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 17 | 1.530 | 2 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Liga nacija | PanamaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| KONKAKAF Zlatni kup | PanamaReprezentacija | 1 | 67 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2024 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 22 | 1.875 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Deportivo La Guaira | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 14 | 1.174 | 0 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2023 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 8 | 690 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Prva divizija Venecuele | Deportivo La Guaira | 12 | 1.068 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Liga | Villarrubia | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Panamska fudbalska liga | Villarrubia | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2022 | KONKAKAF Liga | Tauro | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (KONKAKAF) | PanamaReprezentacija | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Prijateljske utakmice reprezentacija | PanamaReprezentacija | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Segunda divizija RFEF | Villarrubia | 7 | 353 | 0 | 0 | – |
|---|