Reklama
Juan Ignacio Ramírez – trenutni klub: Newell's Old Boys. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Urugvaj, Godine: 29, Visina: 181 cm, Tržišna vrednost: 1,2 mil. €. 2026 – nastupi: 18, golovi: 4, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Club Atlético Newell's Old Boys - Club Atlético Unión (1. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 3,5 mil. € (10. mar 2024.)
Newell's Old Boys – nastupi: 22, golovi: 4, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Newell's Old Boys za sezonu 2026, Juan Ignacio Ramírez je odigrao 815 minuta i počeo 8 utakmica u startnoj postavi.
Newell's Old Boys – nastupi: 65, golovi: 15, asistencije: 1
Sport Recife – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
Everton de Viña del Mar – nastupi: 17, golovi: 4, asistencije: 2
Nacional Montevideo – nastupi: 56, golovi: 2, asistencije: 1
Saint-Étienne – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Liverpool URU – nastupi: 30, golovi: 1, asistencije: 0
Povezane strane: Newell's Old Boys, Rezultati uživo
Juan Ignacio Ramírez – starost: 29 godina. Datum rođenja: 1. februar 1997..
Pozicija: Napadač.
Juan Ignacio Ramírez igra za klub Newell's Old Boys.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Newell's Old Boys | 29 godina | 1,2 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 29 godina | 1,5 mil. € | |
| Recife PE | 28 godina | 1,5 mil. € | |
| Everton | 28 godina | 2 mil. € | |
| Everton | 28 godina | 2,5 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 27 godina | 3 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 27 godina | 3,5 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 27 godina | 3,5 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 26 godina | 1,8 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 26 godina | 1,5 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 25 godina | 1,2 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 25 godina | 1,5 mil. € | |
| ASSE | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Liverpool URU | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Liverpool URU | 24 godine | 1,8 mil. € | |
| Liverpool URU | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| Liverpool URU | 23 godine | 1,2 mil. € | |
| Liverpool URU | 23 godine | 950 hilj. € | |
| Liverpool URU | 22 godine | 1,2 mil. € | |
| Liverpool URU | 22 godine | 400 hilj. € | |
| Liverpool URU | 21 godina | 325 hilj. € | |
| Liverpool URU | 20 godina | 250 hilj. € | |
| Liverpool URU | 19 godina | 300 hilj. € | |
| Liverpool URU | 19 godina | 75 hilj. € |
Juan Ignacio Ramírez – visina: 181 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Urugvaj.
Tržišna vrednost: 1,2 mil. €.
Juan Ignacio Ramírez u sezoni 2026: 18 utakmica, 4 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Juan Ignacio Ramírez u sezoni 2026: 18 utakmica, 4 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 577. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Prva divizija Argentine | Newell's Old Boys | 18 | 577 | 4 | 1 | 6,8 |
| 2025-2026 | Prva divizija Argentine | Newell's Old Boys | 4 | 238 | 0 | 0 | 6,2 |
| Kup Argentine | Newell's Old Boys | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Serija A Brazila | Sport Recife | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Serija A Brazila | Sport Recife | 4 | 92 | 0 | 0 | 6,4 |
| Prva liga Čilea | Everton de Viña del Mar | 7 | 362 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Everton de Viña del Mar |
| 1 |
| 16 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Serija A Brazila | Sport Recife | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva liga Čilea | Everton de Viña del Mar | 5 | 292 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Kup Čilea | Everton de Viña del Mar | 3 | 187 | 0 | 0 | – | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Everton de Viña del Mar | 1 | 89 | 2 | 0 | 8,2 | |
| Prva divizija Argentine | Newell's Old Boys | 1 | 33 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2024 | Prva divizija Argentine | Newell's Old Boys | 21 | 1.408 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Argentine | Newell's Old Boys | 13 | 978 | 8 | 0 | 7,0 | |
| Kup Argentine | Newell's Old Boys | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Prva divizija Urugvaja | Nacional Montevideo | 17 | 821 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Nacional Montevideo | 5 | 366 | 0 | 1 | 6,5 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Nacional Montevideo | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Prva divizija Urugvaja | Nacional Montevideo | 15 | 345 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Nacional Montevideo | 3 | 31 | 0 | 0 | 6,3 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Nacional Montevideo | 2 | 39 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Liga 1 | Saint-Étienne | 4 | 92 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga 1 | Liverpool URU | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Prva divizija Urugvaja | Liverpool URU | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | KONMEBOL Kopa Libertadores | Liverpool URU | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | Prva divizija Urugvaja | Liverpool URU | 16 | 1.028 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Liverpool URU | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2019-2020 | Prva divizija Urugvaja | Liverpool URU | 6 | 325 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Prva divizija Urugvaja | Liverpool URU | 2 | 102 | 0 | 0 | – |
|---|