Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Island, Godine: 44, Visina: 190 cm. 2021-2022 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Iceland - North Macedonia (5. septembar 2021.).
Poslednje ažuriranje:
Najviša: 1 mil. € (15. dec 2008.)
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Vikingur Reykjavik | 39 godina | 50 hilj. € | |
| Vikingur Reykjavik | 38 godina | 50 hilj. € | |
| Vikingur Reykjavik | 37 godina | 100 hilj. € | |
| Gençlerbirliği | 36 godina | 100 hilj. € | |
| Gençlerbirliği | 36 godina | 200 hilj. € | |
| Aberdeen | 35 godina | 350 hilj. € | |
| Omonia Nicosia | 34 godine | 350 hilj. € | |
| Malmo |
Plymouth Argyle – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 0
Aberdeen – nastupi: 12, golovi: 2, asistencije: 0
Malmo – nastupi: 25, golovi: 1, asistencije: 1
Rotherham United – nastupi: 8, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Kári Árnason – starost: 44 godine. Datum rođenja: 13. oktobar 1982..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Kári Árnason – visina: 190 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Island.
Kári Árnason u sezoni 2021-2022: 1 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| 34 godine |
| 500 hilj. € |
| Malmo | 33 godine | 500 hilj. € |
| Malmo | 33 godine | 600 hilj. € |
| Malmo | 32 godine | 600 hilj. € |
| Rotherham United | 32 godine | 600 hilj. € |
| Rotherham United | 29 godina | 750 hilj. € |
| Aberdeen | 29 godina | 750 hilj. € |
| Aarhus AGF | 26 godina | 450 hilj. € |
| Esbjerg | 26 godina | 700 hilj. € |
| Aarhus AGF | 26 godina | 1 mil. € |
| Aarhus AGF | 25 godina | 800 hilj. € |
| Djurgardens | 23 godine | 500 hilj. € |
| Djurgardens | 23 godine | 275 hilj. € |
| Djurgardens | 23 godine | 150 hilj. € |
Kári Árnason u sezoni 2021-2022: 1 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 62.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | IslandReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Kup Islanda | Plymouth Argyle | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Evrope | Plymouth Argyle | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | IslandReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga nacija | IslandReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Evropsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 2 | 176 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Besta-dejld karla (Island) | Plymouth Argyle | 3 | 207 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | IslandReprezentacija | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Prva liga Turske | Plymouth Argyle | 5 | 390 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | IslandReprezentacija | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Svetsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Premijeršip Škotske | Aberdeen | 11 | 771 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Škotske | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Svetsko prvenstvo | IslandReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016 | Allsvenskan | Malmo | 24 | 2.109 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015 | Allsvenskan | Malmo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Čempionšip | Rotherham United | 8 | 643 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2009-2010 | Čempionšip | Plymouth Argyle | 2 | 119 | 0 | 0 | – |
|---|