Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 125 hilj. € (5. apr 2023.)
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Crawley Town |
Poslednje ažuriranje:
Kellan Gordon – trenutni klub: Crawley Town. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Engleska, Godine: 28, Visina: 179 cm, Tržišna vrednost: 100 hilj. €. Kellan Gordon u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 0 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Kellan Gordon bila je Salford City - Crawley Town; na terenu je proveo 29 minuta. Datum utakmice: 17. oktobar 2026..
Crawley Town – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Crawley Town za sezonu 2026/27, Kellan Gordon je odigrao 305 minuta i počeo 3 utakmice u startnoj postavi.
Crawley Town – nastupi: 75, golovi: 2, asistencije: 5
Notts County – nastupi: 47, golovi: 2, asistencije: 5
Mansfield Town – nastupi: 88, golovi: 2, asistencije: 8
Povezane strane: Crawley Town, Rezultati uživo
Kellan Gordon – starost: 28 godina. Datum rođenja: 25. decembar 1997..
Pozicija: Vezni igrač.
| 28 godina |
| 100 hilj. € |
| Notts County | 27 godina | 125 hilj. € |
| Notts County | 27 godina | 125 hilj. € |
| Notts County | 27 godina | 100 hilj. € |
| Crawley Town | 26 godina | 125 hilj. € |
| Crawley Town | 26 godina | 125 hilj. € |
| Crawley Town | 25 godina | 125 hilj. € |
| Crawley Town | 25 godina | 125 hilj. € |
Kellan Gordon igra za klub Crawley Town.
Kellan Gordon – visina: 179 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrednost: 100 hilj. €.
Kellan Gordon u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 0 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Kellan Gordon u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 0 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 434. Prosečna ocena: 6,2.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga 2 Engleske | Crawley Town | 6 | 305 | 0 | 1 | 5,9 |
| Liga kup Engleske | Crawley Town | 2 | 129 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Liga 2 Engleske | Crawley Town | 14 | 1.099 | 1 | 0 | 6,3 |
| Liga 2 Engleske | Notts County | 13 | 504 | 1 | 2 | 6,6 | |
| Liga kup Engleske | Notts County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Liga 2 Engleske | Notts County | 30 | 1.658 | 0 | 3 | 6,6 |
| FA kup |
| Notts County |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| EFL trofej | Notts County | 1 | 57 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2023-2024 | Liga 2 Engleske | Crawley Town | 36 | 2.113 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Crawley Town | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| EFL trofej | Crawley Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Liga 2 Engleske | Crawley Town | 15 | 1.297 | 0 | 1 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 2 Engleske | Mansfield Town | 15 | 791 | 1 | 3 | 6,4 | |
| EFL trofej | Mansfield Town | 3 | 204 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA kup | Mansfield Town | 2 | 152 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Liga kup Engleske | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Liga 2 Engleske | Mansfield Town | 8 | 566 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga 2 Engleske | Mansfield Town | 32 | 2.560 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Mansfield Town | 3 | 122 | 0 | 0 | – | |
| FA kup | Mansfield Town | 2 | 210 | 0 | 1 | 8,3 |
| 2019-2020 | Liga 2 Engleske | Mansfield Town | 18 | 1.563 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Mansfield Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga kup Engleske | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |