Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 5 mil. € (9. dec 2025.)
Poslednje ažuriranje:
Kevin Serna – trenutni klub: Fluminense. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Kolumbija, Godine: 28, Visina: 181 cm, Tržišna vrednost: 5 mil. €. Kevin Serna u sezoni 2026: 39 utakmica, 7 golova i 4 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Kevin Serna bila je Flamengo - RJ - Fluminense - RJ; na terenu je proveo 30 minuta. Datum utakmice: 11. oktobar 2026..
Fluminense - RJ – nastupi: 29, golovi: 4, asistencije: 4
Prema dostupnim podacima ekipe Fluminense - RJ za sezonu 2026, Kevin Serna je odigrao 1551 minut i počeo 16 utakmica u startnoj postavi.
Fluminense - RJ – nastupi: 137, golovi: 26, asistencije: 14
Alianza Lima – nastupi: 23, golovi: 3, asistencije: 3
Tarma – nastupi: 70, golovi: 14, asistencije: 17
Sportivo Luqueno – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane strane: Fluminense, Rezultati uživo
Kevin Serna – starost: 28 godina. Datum rođenja: 17. decembar 1997..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Fluminense | 28 godina | 5 mil. € | |
| Fluminense | 27 godina | 5 mil. € | |
| Fluminense | 27 godina | 3 mil. € | |
| Fluminense | 27 godina | 2 mil. € | |
| Fluminense | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Fluminense | 26 godina | 1,2 mil. € | |
| Alianza Lima | 26 godina | 1,2 mil. € | |
| Tarma | 25 godina | 1 mil. € | |
| Tarma | 25 godina | 850 hilj. € | |
| Tarma | 25 godina | 800 hilj. € | |
| Tarma | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Tarma | 24 godine | 375 hilj. € | |
| Los Chankas | 23 godine | 375 hilj. € | |
| Sportivo Luqueno | 23 godine | 175 hilj. € | |
| Sportivo Luqueno | 22 godine | 250 hilj. € |
Pozicija: Napadač.
Kevin Serna igra za klub Fluminense.
Kevin Serna – visina: 181 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Kolumbija.
Tržišna vrednost: 5 mil. €.
Kevin Serna u sezoni 2026: 39 utakmica, 7 golova i 4 asistencije u svim takmičenjima.
Kevin Serna u sezoni 2026: 39 utakmica, 7 golova i 4 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.936. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serija A Brazila | Fluminense - RJ | 25 | 1.347 | 4 | 4 | 6,8 |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Fluminense - RJ | 7 | 230 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Fluminense - RJ | 4 | 266 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 3 | 93 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Serija A Brazila | Fluminense - RJ | 7 | 409 | 0 | 1 | 6,6 |
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Fluminense - RJ | 4 | 248 | 3 | 0 | 7,6 | |
| Brazilian Cup |
| Fluminense - RJ |
| 2 |
| 180 |
| 1 |
| 0 |
| 7,1 |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Fluminense - RJ | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | Serija A Brazila | Fluminense - RJ | 28 | 1.835 | 7 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Fluminense - RJ | 10 | 442 | 1 | 2 | 6,6 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Fluminense - RJ | 8 | 562 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 8 | 499 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Svetsko klupsko prvenstvo | Fluminense - RJ | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Serija A Brazila | Fluminense - RJ | 13 | 710 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Fluminense - RJ | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,0 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Alianza Lima | 6 | 515 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Liga 1 Perua | Alianza Lima | 6 | 365 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Liga 1 Perua | Alianza Lima | 11 | 809 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Perua | Tarma | 14 | 1.259 | 3 | 3 | 7,2 |
| 2023 | Liga 1 Perua | Tarma | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 Perua | Tarma | 30 | 2.700 | 7 | 12 | 7,0 |
|---|
| 2022 | Liga 1 Perua | Tarma | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Perua | Tarma | 19 | 1.539 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Prva divizija Paragvaja | Sportivo Luqueno | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Prva divizija Paragvaja | Sportivo Luqueno | 9 | 264 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Prva divizija Paragvaja | Sportivo Luqueno | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|