Reklama
Khaled Naréy – trenutni klub: Al Raed. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Togo, Godine: 32, Visina: 180 cm, Tržišna vrednost: 1,7 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 7, golovi: 3, asistencije: 1. Poslednji zabeleženi nastup: Al-Raed SFC - Al Saqer (19. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 3 mil. € (21. maj 2023.)
Al-Raed SFC – nastupi: 7, golovi: 3, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Al-Raed SFC za sezonu 2026/27, Khaled Naréy je odigrao 587 minuta i počeo 7 utakmica u startnoj postavi.
Al-Raed SFC – nastupi: 7, golovi: 3, asistencije: 1
Al Okhdood – nastupi: 24, golovi: 5, asistencije: 3
Al Khaleej – nastupi: 46, golovi: 11, asistencije: 5
PAOK Saloniki – nastupi: 37, golovi: 7, asistencije: 9
Fortuna Dusseldorf – nastupi: 33, golovi: 8, asistencije: 14
Hamburger – nastupi: 86, golovi: 11, asistencije: 7
Povezane strane: Al Raed, Rezultati uživo
Khaled Naréy – starost: 32 godine. Datum rođenja: 23. jul 1994..
Pozicija: Vezni igrač.
Khaled Naréy igra za klub Al Raed.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Al Okhdood | 31 godina | 1,7 mil. € | |
| Al Okhdood | 31 godina | 2 mil. € | |
| Al Khaleej | 30 godina | 2,5 mil. € | |
| Al Khaleej | 29 godina | 2,5 mil. € | |
| Al Khaleej | 29 godina | 2,7 mil. € | |
| PAOK Saloniki | 28 godina | 3 mil. € | |
| PAOK Saloniki | 28 godina | 2,5 mil. € | |
| Fortuna Dusseldorf | 27 godina | 2 mil. € | |
| Fortuna Dusseldorf | 27 godina | 2 mil. € | |
| Fortuna Dusseldorf | 27 godina | 1,5 mil. € | |
| Fortuna Dusseldorf | 27 godina | 1 mil. € | |
| Hamburger | 26 godina | 800 hilj. € | |
| Hamburger | 26 godina | 800 hilj. € | |
| Hamburger | 25 godina | 800 hilj. € | |
| Hamburger | 25 godina | 1 mil. € | |
| Hamburger | 25 godina | 1,5 mil. € | |
| Hamburger | 24 godine | 2 mil. € | |
| Hamburger | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Hamburger | 24 godine | 1,8 mil. € | |
| Greuther Fürth | 23 godine | 900 hilj. € | |
| Greuther Fürth | 23 godine | 900 hilj. € | |
| Greuther Fürth | 22 godine | 900 hilj. € | |
| Greuther Fürth | 22 godine | 750 hilj. € | |
| Greuther Fürth | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Greuther Fürth | 21 godina | 300 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 21 godina | 300 hilj. € | |
| Paderborn 07 | 20 godina | 300 hilj. € | |
| Borussia Dortmund II | 20 godina | 200 hilj. € | |
| Borussia Dortmund II | 20 godina | 200 hilj. € | |
| Bayer Leverkusen II | 19 godina | 100 hilj. € | |
| Bayer Leverkusen II | 19 godina | 100 hilj. € | |
| Bayer Leverkusen II | 19 godina | 100 hilj. € | |
| Bayer Leverkusen II | 19 godina | 50 hilj. € | |
| Bayer Leverkusen II | 19 godina | 25 hilj. € |
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Togo.
Tržišna vrednost: 1,7 mil. €.
Khaled Naréy u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 3 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Khaled Naréy u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 3 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 587. Prosečna ocena: 6,3.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Saudijska Divizija 1 | Al-Raed SFC | 7 | 587 | 3 | 1 | 6,3 |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (KAF) | TogoReprezentacija | 4 | 357 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2025-2026 | Saudijska Pro liga | Al Okhdood | 22 | 1.731 | 4 | 3 | 6,6 |
| Kup kralja Saudijske Arabije | Al Okhdood | 2 | 57 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2025 | Afrički kup nacija | TogoReprezentacija | 4 | 254 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2024-2025 | Saudijska Pro liga | Al Khaleej | 13 |
| 1.159 |
| 3 |
| 3 |
| 6,8 |
| Kup kralja Saudijske Arabije | Al Khaleej | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Saudijska Pro liga | Al Khaleej | 28 | 2.403 | 7 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup kralja Saudijske Arabije | Al Khaleej | 4 | 324 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Liga konferencije | PAOK Saloniki | 5 | 250 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Superliga Grčke | PAOK Saloniki | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Superliga Grčke | PAOK Saloniki | 27 | 2.100 | 7 | 9 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Grčke | PAOK Saloniki | 2 | 143 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga konferencije | PAOK Saloniki | 2 | 123 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 31 | 2.596 | 8 | 14 | 6,9 | |
| Kup Nemačke | Fortuna Dusseldorf | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Hamburger | 29 | 1.330 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Hamburger | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Hamburger | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Hamburger | 15 | 974 | 1 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Hamburger | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Hamburger | 33 | 2.670 | 7 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Hamburger | 5 | 346 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2017-2018 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 33 | 2.951 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 32 | 2.797 | 2 | 6 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 13 | 1.028 | 1 | 2 | 6,3 |
|---|