
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 55 mil. € (18. dec 2023.)
Poslednje ažuriranje:
Levi Colwill – trenutni klub: Chelsea. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Engleska, Godine: 23, Visina: 187 cm, Tržišna vrednost: 50 mil. €. Levi Colwill u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Levi Colwill bila je Everton - Chelsea; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 17. oktobar 2026..
Chelsea – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Chelsea za sezonu 2026/27, Levi Colwill je odigrao 522 minuta i počeo 6 utakmica u startnoj postavi.
Chelsea – nastupi: 100, golovi: 3, asistencije: 3
Brighton & Hove Albion – nastupi: 22, golovi: 0, asistencije: 2
Brighton U21 – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 1
Huddersfield Town – nastupi: 35, golovi: 3, asistencije: 1
Chelsea U23 – nastupi: 20, golovi: 1, asistencije: 0
Chelsea U18 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Chelsea, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Chelsea | 23 godine | 50 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 50 mil. € | |
| Chelsea | 22 godine | 55 mil. € | |
| Chelsea | 21 godina | 55 mil. € | |
| Chelsea | 21 godina | 50 mil. € | |
| Chelsea | 21 godina | 50 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 55 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 42 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 35 mil. € | |
| Chelsea | 20 godina | 30 mil. € | |
| Brighton | 20 godina | 16 mil. € | |
| Brighton | 19 godina | 10 mil. € | |
| Brighton | 19 godina | 10 mil. € | |
| Huddersfield Town | 19 godina | 5 mil. € | |
| Huddersfield Town | 18 godina | 2,5 mil. € |
Levi Colwill – starost: 23 godine. Datum rođenja: 26. februar 2003..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Levi Colwill igra za klub Chelsea.
Levi Colwill – visina: 187 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrednost: 50 mil. €.
Levi Colwill u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Levi Colwill u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 598. Prosečna ocena: 6,4.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premijer liga | Chelsea | 6 | 522 | 0 | 0 | 6,5 |
| Liga kup Engleske | Chelsea | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Premijer liga | Chelsea | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,5 |
| FA kup | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Premijer liga 2, Divizija 1 | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2025 |
| Chelsea |
| 5 |
| 478 |
| 0 |
| 1 |
| 6,9 |
| 2024-2025 | Premijer liga | Chelsea | 35 | 3.149 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga konferencije | Chelsea | 3 | 119 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 3 | 249 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga nacija | Chelsea | 2 | 119 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Liga nacija | EngleskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Premijer liga | Chelsea | 23 | 1.798 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Chelsea | 7 | 529 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 3 | 215 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA kup | Chelsea | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Evropsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2022-2023 | Premijer liga | Brighton & Hove Albion | 17 | 1.220 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Brighton & Hove Albion | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| FA kup | Brighton & Hove Albion | 2 | 126 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Premijer liga 2, Divizija 1 | Brighton U21 | 2 | 135 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Evropsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | EngleskaReprezentacija | 2 | 161 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Prijateljske utakmice reprezentacija | EngleskaReprezentacija | 1 | 69 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2021-2022 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Chelsea | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čempionšip | Huddersfield Town | 31 | 2.602 | 2 | 1 | 6,6 | |
| Evropsko prvenstvo U19 | Huddersfield Town | 3 | 259 | 1 | 0 | – | |
| Liga kup Engleske | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | EngleskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2020-2021 | Premijer liga U23 | Chelsea U23 | 18 | 1.495 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Omladinski kup Engleske | Chelsea U18 | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Omladinski kup Engleske | Chelsea U19 | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| EFL trofej | Chelsea U21 | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premijer liga U23 | Chelsea U23 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mladih | Chelsea U19 | 3 | 119 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EFL trofej | Chelsea U21 | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |