Reklama
Lewis Morgan – trenutni klub: Toronto. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Škotska, Godine: 30, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 1 mil. €. 2026 – nastupi: 23, golovi: 3, asistencije: 2. Poslednji zabeleženi nastup: Atlanta United - Toronto (1. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 6 mil. € (7. nov 2022.)
San Diego – nastupi: 22, golovi: 3, asistencije: 3
Prema dostupnim podacima ekipe San Diego za sezonu 2026, Lewis Morgan je odigrao 904 minuta i počeo 11 utakmica u startnoj postavi.
Toronto – nastupi: 9, golovi: 3, asistencije: 0
San Diego – nastupi: 18, golovi: 0, asistencije: 3
New York Red Bulls – nastupi: 83, golovi: 31, asistencije: 8
Inter Miami – nastupi: 58, golovi: 7, asistencije: 6
Celtic – nastupi: 30, golovi: 2, asistencije: 0
Sunderland – nastupi: 15, golovi: 1, asistencije: 2
Povezane strane: Toronto, Rezultati uživo
Lewis Morgan – starost: 30 godina. Datum rođenja: 30. septembar 1996..
Pozicija: Napadač.
Lewis Morgan igra za klub Toronto.
Lewis Morgan – visina: 178 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| San Diego | 29 godina | 1 mil. € | |
| San Diego | 29 godina | 1 mil. € | |
| New York Red Bulls | 29 godina | 1,2 mil. € | |
| New York Red Bulls | 28 godina | 2 mil. € | |
| New York Red Bulls | 28 godina | 4 mil. € | |
| New York Red Bulls | 28 godina | 5 mil. € | |
| New York Red Bulls | 28 godina | 6 mil. € | |
| New York Red Bulls | 27 godina | 5 mil. € | |
| New York Red Bulls | 27 godina | 4 mil. € | |
| New York Red Bulls | 26 godina | 4 mil. € | |
| New York Red Bulls | 26 godina | 6 mil. € | |
| New York Red Bulls | 25 godina | 5 mil. € | |
| Inter Miami | 25 godina | 4 mil. € | |
| Inter Miami | 24 godine | 4 mil. € | |
| Inter Miami | 24 godine | 3,5 mil. € | |
| Inter Miami | 24 godine | 3 mil. € | |
| Inter Miami | 23 godine | 800 hilj. € | |
| Inter Miami | 23 godine | 600 hilj. € | |
| Celtic | 23 godine | 750 hilj. € | |
| Celtic | 22 godine | 750 hilj. € | |
| Celtic | 22 godine | 750 hilj. € | |
| Celtic | 21 godina | 750 hilj. € | |
| Saint Mirren | 21 godina | 500 hilj. € | |
| Saint Mirren | 20 godina | 100 hilj. € | |
| Saint Mirren | 19 godina | 50 hilj. € |
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Škotska.
Tržišna vrednost: 1 mil. €.
Lewis Morgan u sezoni 2026: 23 utakmice, 3 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Lewis Morgan u sezoni 2026: 23 utakmice, 3 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 967.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLS | Toronto | 9 | 396 | 3 | 0 | 7,0 |
| MLS | San Diego | 11 | 408 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Kup liga | San Diego | 3 | 163 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | MLS | San Diego | 2 | 100 | 0 | 1 | 6,6 |
| KONKAKAF Kup šampiona | San Diego | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | MLS | New York Red Bulls | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | MLS | New York Red Bulls | 4 |
| 356 |
| 0 |
| 1 |
| 6,9 |
| Liga nacija | ŠkotskaReprezentacija | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | MLS | New York Red Bulls | 28 | 2.347 | 11 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup liga | New York Red Bulls | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Evropsko prvenstvo | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | MLS | New York Red Bulls | 2 | 174 | 2 | 1 | 8,3 |
|---|
| 2023 | MLS | New York Red Bulls | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup liga | New York Red Bulls | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | MLS | New York Red Bulls | 5 | 377 | 3 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022 | MLS | New York Red Bulls | 27 | 2.188 | 12 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otvoreni kup SAD | New York Red Bulls | 4 | 243 | 3 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | MLS | New York Red Bulls | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 | |
| MLS | Inter Miami | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | MLS | Inter Miami | 27 | 2.199 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | MLS | Inter Miami | 5 | 436 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2020 | MLS | Inter Miami | 22 | 1.886 | 5 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | MLS | Inter Miami | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premijeršip Škotske | Celtic | 5 | 245 | 0 | 0 | – | |
| Liga Evrope | Celtic | 4 | 185 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Liga šampiona | Celtic | 4 | 203 | 0 | 0 | – | |
| Liga kup Škotske | Celtic | 3 | 154 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Premijeršip Škotske | Celtic | 7 | 165 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Celtic | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga Evrope | Celtic | 2 | 79 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Liga kup Škotske | Celtic | 1 | 25 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Liga 1 Engleske | Sunderland | 13 | 729 | 0 | 2 | 6,6 | |
| EFL trofej | Sunderland | 2 | 157 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2017-2018 | Kup Škotske | St Mirren | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2014-2015 | Premijeršip Škotske | Celtic | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|